SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Nie...
Bardziej interesują mnie wszelkiego typu układy/powiązania. Wiesz - coś co można jakoś sprawdzić.

Z dokumentów, to przykładowo ten polecam obejrzeć:





Mam ten film w swoich zbiorach na jednym z serwisów z filmami,temat jest też trochę poruszony w filmie "Kod da Vinci" przeciwko któremu protestował kościół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Coś jest na rzeczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Co do treningów zacząłem bardziej przykładać się do wyciskania sztangi na poziomej i wyciskań sztangi na barki,nar azie kiepsko ba mała waga,ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-08-21 17:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dlaczego wyciskanie ?,otóż po redukcji w tych ćwiczeniach bardzo dużo osłabłem że aż wstyd,no i młodzi na siłce już mnie przeganiają,nie dołuje się tym ale czas aby pożegnać fitnesowe ciężary i wyciskać jak na chłopa przystało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj robiłem wyciskanie na poziomej i dwa ćwiczenia wyciskania na barki albo raczej barki z górą klatki bo skos taki pośredni.
Pozioma minimalnie lepiej niż poprzednio bo ostatni ciężar 90kg samodzielnie 2x,na poprzednim treningu kolega dotykał gryfu przy drugim razie więc nie byłem pewny.
Nie ma zbytnich postępów na ciężarze,ale co tu wymagać skoro waga ciała stoi w miejscu.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-08-22 17:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Sprawdziłem,spróbowałem
https://www.sfd.pl/Kulturystyka__ciągła_walka_o_wygląd-t1063942-s276.html#post9
no i wyszło tak jak myślałem u mnie w tym ćwiczeniu najbardziej czułem najszersze,schyliłem się do poziomu a żeby trochę czuć tylne barki musiałem przytrzymywać na górze hantle 3kg po ok.20 powtórzeń.
Koledzy w żartach pytali czy idę w ślady Małysza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131097
I myślisz, że jednak czułbyś barki bardziej przy wznosach w bok?
Robiłem to ćwiczenie aby pobudzić także najszersze grzbietu.
Moje sztangielki miały po 20kg i nie dałbym rady zablokować ruchu w górze.
Zadowolony byłem z tego, że w ogóle nimi machałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
I myślisz, że jednak czułbyś barki bardziej przy wznosach w bok?
Robiłem to ćwiczenie aby pobudzić także najszersze grzbietu.
Moje sztangielki miały po 20kg i nie dałbym rady zablokować ruchu w górze.
Zadowolony byłem z tego, że w ogóle nimi machałem.

Nie myślę tylko wiem o tym zawsze tak robiłem i mi pasowało,ale dla mnie bezsensem jest w ćwiczeniu izolowanym dźwigać takie ciężary jak Ty ja nie przekraczam 6kg na rękę a i tak jeszcze dodatkowo angażują mi się czworoboczne,więc żeby odizolować tylko tylne hantle 3kg z przytrzymaniem na górze w zupełności mi wystarczą.No ale każdy robi jak mu pasuje no i jak Fan picze dlatego Ty " jesteś mistrzem" a nie ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131097
Ale tak naprawdę nie da się wyizolować pracy mięśni barku.
Zawsze włączają się inne mięśnie pleców.
Duży ciężar zwiększa pracę wszystkich mięśni.

Czasami forumowicze sobie żartują! Dla mnie Ty jesteś mistrzem na drążku (i nie tylko).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium