SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clown się zabiera za ćwiczenia- metoda Lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wszystko git poza owłosieniem

jak długo zajęło Ci dojście do tego 6-ego poziomu? Pytam co by wiedzieć w jakim czasie doszedłeś do obecnego wyglądu

PS: To ćwiczenie "I: to podciągania do karku,tak?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Moja żona uwielbia tę szczecinę więc sorx

Po ponad dwuletniej przerwie zacząłem ćwiczyć od marca 2015. Z obwodami, różnymi perypetiami typu choroby, przerwami w ćwiczeniach wychodzi jakiś rok. Szału nie ma ale wszystko w swoim czasie. Nie mam rygorystycznej diety, nie stosuję odżywek. Zależy mi przede wszystkim na zdrowej i wysportowanej sylwetce.
Tak ćwiczenie I to jest właśnie podciąganie do karku ale z minimalnym opuszczaniem się aby przyzwyczaić mięśnie do ruchu. Później będzie coraz głębiej aż do pełnego wyprostu rąk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chyba jedyna forma podciągania co do której się nigdy nie przekonam i której nie polecam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Słyszałem, czytałem. Ufam Lafay'owi tak jak zaufało mu gro osób na świecie. Takie minimalne ruchy, wprowadzanie do ćwiczeń przyzwyczaja stawy, barki do takich ruchów i wg mnie nie obciąża ich tak bardzo jakbym miał od razu opuszczać się do pełnego wyprostu. Ale pożyjemy, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Takie minimalne ruchy, wprowadzanie do ćwiczeń przyzwyczaja stawy, barki do takich ruchów i wg mnie nie obciąża ich tak bardzo jakbym miał od razu opuszczać się do pełnego wyprostu

nie przekonuje mnie taki argument
Troche tak jakbym robił ćwierć ruchy w martwym ciągu na kocim grzbiecie albo wycisk bez mostka w 1/3 zakresie ruchu celem "przyzwyczajenia ciała" do tego typu ruchu.
Ale jak pisałeś, pożyjemy zobaczymy. Nie jeden sporo treningów zrobił na kocim grzbiecie i żyje(co nie znaczy że to zalecana forma).

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Dawno mnie tutaj nie było wyniki godne pozazdroszczenia, patrząc na wymiary chyba jako jedyny na tym forum z lafayowców przekroczyłeś 40 w łapsku
Ja od jakiegoś roku jestem off, troche mi sie przejadła siłownia, a do lafaya mam sentyment że aż mnie korci żeby wrócić


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2016-03-22 22:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Dzięki ale nie przekroczylem 40 w łapie. Te wymiary na poprzedniej stronie to są obliczone z kalkulatora na podstawie obwodu nadgarstka. Za 3 lata takie będą :p Od dłuższej chwili zatrzymałem się na 38 cm i bez michy ani rusz.Zdjęcia kłamią ) wracaj do Lafaya


Zmieniony przez - clown w dniu 2016-03-23 08:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
u mnie to trzeba zrobić operację odwilż bo się strasznie zapusciłem chyba wytestuje hellfire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
QUEBLO wykrakales ;) pojawił się ból ale nie barków,a żył w zgięciu w obu rękach po podciąganiu nachwytem do brody. Szerokość 100 cm. Później robienie ćwiczeń z kółkiem to masakra. Wie ktoś czy to przejdzie i czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
DZIK z Ciebie!!
Łapa potężna, dobrze wszystko widać (mam też taki obwód, ale prezencja dużo gorsza), plecy szerokie, talia wąska.

Spoko!
Wesołych Świąt!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do weryfikacji.

Następny temat

weryfikacja Planu Freed85 bywasz tu jeszcze ??

WHEY premium