SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clown się zabiera za ćwiczenia- metoda Lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Panteon no niestety nie mam możliwości zamontowania gdzieś indziej jak w suszarni co zrobiłem ale to wredne babsko nie da mi normalnie poćwiczyć. W mieszkaniu miałem remont i montowanie czegokolwiek definitywnie odpada. Nawet nie mam jak zaczepić drążka. Więc pozostaje tylko siłownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Są takie sufitowe drążki (choć ja bym się generalnie obawiał!!).
Możesz olać Lafaya i ćwiczyć sobie kali innym programem.
Drążka niczym nie zastąpisz! Choć plecy na wiele sposobów możesz przećwiczyć.
Z dipami jest tak samo..



Kelton ma takie szyny. Możesz do nich podpiąć drążek, albo poręcze do dipów (po treningu je odpinasz).


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-02-12 22:03:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Nie mam możliwości zamontowania niczego w mieszkaniu. Nawet nie mogę przynieść poręczy do dipów z suszarni :P Nie ciągnęło mnie nigdy na siłkę i wolałem kalistenikę ale nastał ten moment... Żona by mnie zabiła gdybym po remoncie naznosił sprzętu do mieszkania i coś ćwiczył. Dlatego uciekłem na dół do suszarni ale tam sobie nie poćwiczyłem za długo.


Zmieniony przez - clown w dniu 2017-02-12 22:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Cóż...?
Nie jestem tak zapracowany jak Ty, ale dla odmiany - nie mam kiedy ćwiczyć ze względu na dzieci (4 lata i jednomiesięczne). Podjąłem się programu SIMPLE & SINISTER.
Zapraszam do mojego dziennika.

Zajawkę masz tutaj:





Robisz wymachy kettlem - 5x10/10 i tureckie wstawania 5x1/1.
Z odpowiednimi kulami. Przyznam, że mam treningowe ADHD, a ten program piłuję od Bożego Narodzenia. Siła idzie jak głupia. Ostatnio 2x zrobiłem wszystko z kulą 32kg.

Odnośnie treningu i kul - nie pisz tylko, że nie masz gdzie takich 2-3 kul trzymać. A poćwiczyć mógłbyś schodzić do suszarni, czy w ogóle - w plener...

Pozostaje kwestia nauki techniki, ale to długi temat.. Nie wiem czy jest sens pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Tę metodę już widziałem. Śledziłem filmiki na YT Życienasportowo.
panteon

Odnośnie treningu i kul - nie pisz tylko, że nie masz gdzie takich 2-3 kul trzymać. A poćwiczyć mógłbyś schodzić do suszarni, czy w ogóle - w plener...


Trzymać bym miał gdzie. W mieszkaniu odpada jakiekolwiek ćwiczenie. Do suszarni mam nie mieć dostępu po zebraniu wspólnoty z tego co wiem czyli od 3 marca. Dlatego z bólem serca Lafay musi iść w odstawkę. Gdybym miał dostępną suszarnię nie rezygnowałbym z niego
Mamy luty więc plener też odpada.

Po remoncie w mieszkaniu to ja sobie mogę co najwyżej pompki porobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No to nic nie poradzę.... niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Nic nie wykombinujemy jeżeli chodzi o treningi w domu. Od przyszłego miesiąca, a może jeszcze w tym lecę z pierwszymi treningami na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Panowie no i stało się. Właśnie wróciłem z pierwszego treningu na siłce. Jestem mile zaskoczony przede wszystkim kondycją. Miałem plan aby robić minutowe lub półtorej minutowe przerwy pomiędzy seriami i ćwiczeniami. Skończyło się Lafayowym podejściem czyli ok 30 sec przerwy i było bardzo ok. W większości ćwiczeń było przyzwyczajanie się do ruchu więc nie można było poszaleć z kg. Ale za to poszalałem sobie w dipach i w podciąganiu. Tak czy siak Lafay daje fajne podstawy.
Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie bo to żaden wyczyn ale dzięki pistoletom siadłem sobie dzisiaj ze sztangą z wagą 100 kg i o dziwo wstałem Dla mnie bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1135
a jaka motywacja bedzie jak z tygodnia na tydzień bedziesz kucał z coraz cieższa sztanga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
GIT!!

Ile tym Lafayem jechałeś??
Konkret samozaparcie, bo program iście nudny.. Monotonny... długie treningi..
Czy oceniasz, że wart wykonywania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do weryfikacji.

Następny temat

weryfikacja Planu Freed85 bywasz tu jeszcze ??

WHEY premium