SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clown się zabiera za ćwiczenia- metoda Lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
to ladnie :} ja 21 cisne jak narazie - 1 poziom :D tyle ze ja lecialem tak test (7,5 B) > poziom I (skonczylem na 12-14 B ) > poziom 2 (odpadlem juz na 6x8) > poziom 1 - no i tu nadal cisne bo dalej jest postep i narazie 21 B :} a chce dobic kiedys 80 dipsow albo 100 :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Fajne wyzwanie. Mi bardziej zależy na podciąganiu niż na dipsach bo podciąganie mocno u mnie kuleje. Jak robiłem test to dipsy i podciąganie wyglądało tak: B = 7, C = 5. Aktualnie B= powiedzmy 40, C=23. Jak na 9 miesięcy ćwiczeń szału nie ma.

Zmieniony przez - clown w dniu 2012-10-31 17:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
zaglądałem wcześniej to na 5 poziomie miałes 30 ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Może to już mój max jaki mogłem osiągnąć xD W sobotę zobaczę ile będę w stanie ich wykonać. Aż sam jestem ciekawy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
no troche to dziwne ze od 5 poziomu taki maly progres ;d + te 30 na 5 bez obwodu i wykonania poziomu 1 x 2 to dobry wynik. ja robie teraz 2 raz poziom 1 i przyznam ze zaj**iste wyjscie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Aż zrobię test jutro...nie wytrzymam do soboty. Jak Będzie tyle co w B1 to trochę lipa. Z tego co zauważyłem to mamy z Antonem bardzo podobne wyniki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
elo ej nie patrzalem jescze do ksiazki jesli chodzi o ta mase bo nie bylo czasu , ale pamietam ze nie powinienes stosowac technik anty-stagnacyjnych : np. krótkie przerwy - zatrzymanie sie na drazku 1-5 sec <<< :} jesli stosujesz to wtedy masa nie rosneiu zbytnio ponoc ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
hej ! w temacie lafay ćwiczenie na zwiększenie masy opisałem troche jak ma wygladac cwiczenie na mase. pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do weryfikacji.

Następny temat

weryfikacja Planu Freed85 bywasz tu jeszcze ??

WHEY premium