SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening oliviera Lafaya Jakie ćwiczenia ?!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 604
Witam.
Z racji tego iż nie mam możliwości przeczytac ksiązki Oliviera LAfaya , mógłby mi ktos powiedzieć jakie wykorzystujemy tam ćwiczenia ? i ?Na czym polega tam test.
Z góry dziekuje . Jezeli ktoś ma pisać komentarze w stylu " kup sobie książke i poczytaj a nie zasmiecaj forum " to proszę wgl. sie nie udzielać.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz czegoś bardzo mocno, możesz to osiągnąć. Może to wymagać cierpliwości, bardzo ciężkiej pracy, prawdziwej walki i długiego czasu, ale to jest WYKONALNE.
Margo Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 604
Dzięki :)

Jeśli chcesz czegoś bardzo mocno, możesz to osiągnąć. Może to wymagać cierpliwości, bardzo ciężkiej pracy, prawdziwej walki i długiego czasu, ale to jest WYKONALNE.
Margo Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43831
Spoko, jak już przeczytasz i będziesz miał jakieś bardziej szczegółowe pytania dot. metody to zapraszam tu:
http://www.sfd.pl/Trening_metoda_Oliviera_Lafaya__Protéo_system-t743198.html

PS.
Twoje sogi będą wchodziły jak będziesz miał abonament - żeby go uzyskać musisz uzupełnić/uzupełnić ponownie rozszerzony profil

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-01 16:03:39

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
spoko , ale mam pytanie wybrałem 5 ćwiczeń czyli 2 poziom
( A,B,B1,C,I) i teraz pytanie , jutro robie test i będe ćwiczył poniedizałek środa i piatek , i kiedy sie rpzechodzi do następnego poziomu ? i wgl. ile mam zrobic powórzeń (domyślam się że 6-10 bo chce nabyc masy) i ile serii . ksiązke przeczytam lae narazie nie mam czasu ?

Margo Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tam nie ma żadnego "wybrałem sobie" ćwiczenia, każdy poziom masz dokładnie wypunktowany jakie ćw i w jakiej liczbie powtórzeń masz robić/zacząć.
Czytaj dokładnie zanim zaczniesz, bo tak to dupa a nie robota.

Edit:
Pierwsze co musisz zrobić to test, zresztą to też jest napisane w knidze

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-01 22:04:38

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra ale jutro robie ten test i każde ćwiczenie musze sprawdzić ?

Margo Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Każde z testu, są wymienione.
Primo, żebyś wiedział z którego etapu zacząć, secundo żebyś mógł sobie później sprawdzić co osiągnąłeś.

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-01 22:18:18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nic nie kumam ^^ patrz , przeczytałem ze mam zrobić test z ćwiczeń A B C i A1 i jak wykonam przykładowo z każdego ćwiczenia po 8 powórzen to co wtedy ?

Margo Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wszystko wszyściutko masz jak wół opisane, prosto a wyraźnie.
Czytaj, po prostu czytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra mam , a czy musze trenowac nogi ? moge wykluczytc jakies cwiczneie itp. ?

Margo Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING w DOMU

Następny temat

brzuszek

Whey vit