SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
zaj3biste zmiany!!

Przykład czlowieka który do czegos dązy i powoli osiąga cel!
Oby tak dalej a będzie naprawde z Ciebie niezły chłop

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I niech ktoś mi powie że się nie da
Da się!
Gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Bardzo widoczna przemian, na bardzo duży plus!
muszę i ja się zmobilizować od czasu kiedy pracuje z bicepsa (bez pompy z rana) spadło z 39 na 37 i trochę mnie to martwi, bo coraz gorzej wyglądam

życzę wytrwałości

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
o korwa ale zaszalales sama skóra i kosci niedlugo sie sepy zleca , pogratulowac i niech kolejne twoje cele beda z podobnym efektem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
bardzo ladnie sledze Twoj dziennik od jakiegos czasu i widac samozaparcie a to procentuje, fajnie poczytac o mlodym chlopaku ktory cos ze soba robi, kocha sport a nie tylko liczy ile browcow wypil w tym tygodniu

ps. jak wstawic taka tabelke z pomiarami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
carbon nono bardzo ładna przemiana :) gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jest spory postęp, teraz masowanie z głową i poprawa wyników siłowych. Widać że się nie opyerdalasz ale to dopiero początek. Dajesz dalej

Cele siłowe postawiłbym nieco wyższe

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-08-01 19:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
bardzo ładnie, widać efekty

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
osz kurde ale przemiana
naprawde stary gratulacje, przykład dałes ze jak sie chce to mozna
teraz powodzenia w dazeniu do osiagniecia kolejnych celów

a i serniczek za***isty ci wyszedł tylko ciekawi mnie jak smakuje z marchewka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 133 - 01.08.2010 - NIEDZIELA








1. (08:50) 60g owsianych + 20g WPC + banan
2. (11:40) 100g sernika + 30g orzechów + ogórek
3. (14:30) kotlet z kuraka + 30g orzechów + ogórek
4. (17:20) 120g kuraka + kilka plastrów wędliny + 20g orzechów + 5g oliwy + 2 ogórki
5. (20:00) 3 średnie gołąbki
AEROBY
6. (23:00) 100g "sernika"
---






po treningu : 10g BCAA
przed snem : 3x Magne B6
---






Dzień bez treningu na siłowni.
--

*Burpee Challange : x24 ()

---






Aeroby (bieganie).
Czas : 55min
Ostre tempo! Był MEGA POWER po gołąbkach haha
Jeszcze nigdy w takim czasie z kumplem nie zapuściliśmy się w tak odległe tereny, jest coraz lepiej z kondycją
---






Jak widać wypiskę wrzucam osobno, tak będzie porządek większy.
Wypmiary dałem do podsumowania, więc nie będę 2 raz dodawał tu.
"Serniczek" mniammmmm Zayebisty Zaraz będę wcinał kawałek.
Aeroby wreszcie już normalne, bieganie na świeżym powietrzu, było bardzo bardzo fajnie
Dzień pod względem diety wchvj luźny, tak sobie postanowiłem zrobić dziś
Jutro już normalna dieta i trening A15

--


"Pyskaty - Jestem"

"jestem jak kamien w murze i walcze co sił
by zostac tu na dłużej gdy oni obrócą sie w pył"
(...)
"jestem jak diler
dostaniesz najlepszy towar u mnie
chwile dla ktorych chce sie życ nawet jak konasz w gownie
jedynym co sprawil ze dumnie uzywasz słowa skvrwiel
tym co chce by go pochowac w głowach nie w trumnie"
(...)
"Jestem taki sam, jestem wciaz obok,
jestem tutaj od lat, dzis mnie poznasz na nowo!"




--

Przemyski & volvo & Reso & Poncjusz & Herek & Dresso & rossi & Jurek & Andrjuu & gruszka & Ania & Hubert & bubel & MARIAN :
Dzięki wszystkim
Nie spodziewałem się tak wielu komentarzy i to tak pozytywnych hehe, naprawdę zayebiście mnie to zmotywowało do dalszej pracy i dodawania z siebie jeszcze więcej na treningach i na co dzień

Jurek - ee tam odrobisz szybko, na pewno, wystarczy tylko konsekwencja i dobre rozplanowanie

Gruszka - mozna zrobić w MS Wordzie tabelkę , albo wpisać dane w MS Excelu i w obu wersjach potem tylko 'Print Screen" -> obróbka w Paincie albo innym programie (czyli wycięcie tego z obrazka) i następnie tylko wrzucić np. na www.imageshack.us  Jakby coś było niezrozumiałe to pytaj na priv/gg to pomogę

Hubert - chciałbym jeszcze pociągnąć ta redukcję a potem dopiero masowanie, myslę to zrobić na low-carbie, albo carb-cyclingu - w moim przypadku to chyba najlepsze wyjścia
A cele siłowe - no w związku z redukcją myślę że MC jest odpowiedni bo to zaledwie kilka treningów 5tek a ostatnio cięzko mi to idzie, więc tak szybko nie dołożę, WL idzie cholernie ciężko, natomiast przysiady hmm, faktycznie tu można by zwiększyć założenia - stówa bardzo fajnie brzmi Zastanowię się nad tym wszystkim

MARIAN - Marchewka dodaje bardzo ciekawy smak, naprawdę, ja żałuję że dałem tylko 200g, dałbym chętnie z 300, troszkę słodszy dzięki temu jest, no ciekawa opcja, wypróbuj sobie jak będziesz piekł, tylko masa musi być w miskerze jednolita jak najbardziej, dlatego marchewke najlepiej najpierw na tarku, potem do masy do miksera i lajcik


-----

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium