SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
o dopiero się dowiedziałem że jesteś moim imiennikiem

mam pytanko, tego szejka jak robisz?? tzn w mikserze wszystko miksujesz??? bo ja mixera nie mam i nie wiem czy się da bez

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wbijam w szejker WPC, zalewam wodą, mieszam, jak jest juz zmieszane to wyjmuje sitko, wbijam jajka, wsypuje cynamon, mieszam łychą aż bedzie jednolite, jak za bardzo jajka czuc to troszeczke wody mozna dolać i już

w mikserze by mi sie nie chcialo bawić, zresztą nie mam takiego fajnego tylko jakis stary, nawet nie wiem gdzie


Nie wiedziałem że masz tak samo na imię jak ja

Widać prze chooye tak już mają

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-15 01:04:11

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
wody ile??

no same prze hooye tak mają swoją drogą w Gainerku było kiedyś ze 4 naszych imienników na raz

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Zawodny i Nastukany chyba też takie imiona mają

wody troszkę, ja wiem? jak białko samo rozmieszam to w szejkerze na poziomie 200ml to jest, potem wbijam z 3 jajka, przy łowickim nieraz czułem troche smak jajek, to dolewałem wody, ale dzis na tym VitaFicie czułem tylko truskawki

popróbuj troche to zobaczysz jak to dziala
ogolnie wody niewiele ja daje do tego

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ok musze wypróbować, dzięki

a no i Zawodny i Nastukany też Mateusze jeszcze ktoś był ale tylko na chwilę

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
carbon, studia same w sobie oukej, nie musialam sie duzo uczyc bo mam talent do jezykow a studiowalam filologie ang... ale to zycie studenckie... ech Krakow...

ps. i nawet sypendium naukowe mialam

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2010-07-15 13:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Ja pewnie od 2011r idę do Krakowa studiować Ale nie wiem jaki kierunek, jednak dobrze byłoby mieć mgr. inż. Koxamans

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a ten dalej ćwiczy, trzymaj rezon ziomek, wpadam tu czasem nie przynieś mi wstydu

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 116 - 15.07.2010 - CZWARTEK








1. (09:10) (SZEJK: 3 jajka + 15g WPC) + 30g orzechów + kapusta pekińska
2. (12:00) (SZEJK: 3 jajka + 15g WPC) + 20g orzechów + kalafior
3. (14:50) (SZEJK: 3 jajka + 15g WPC) + 20g orzechów + kalafior + kapusta pekińska
KOSZ
4. (17:40) 4 jajka + trochę wędliny + 15g orzechów + kalafior + kapusta pekińska
5. (20:30) (JAJECZNICA: 4 jajka + pomidor + kapusta pekińska + cebula) + 20g orzechów
AEROBY
6. (23:45) 150g twarogu + 10g oliwy + pomidor
---






około 14:00 : 2x Scorch + 1x Taurine Mega Caps
przed bieganiem : 3x Scorch + 2x Taurine Mega Caps
po bieganiu : 10g BCAA
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Dzień bez treningu na siłowni.
--

*Burpee Challange : x7 ()

---






W ciągu dnia trochę kosza.
Wieczorem aeroby (bieganie).
Czas aerobów : 40min.
---






Dieta jajeczna dzisiaj
Eeee tam, raz na jakiś czas można pojechac monotematycznie A nie chciało mi się gotować kuraka specjalnie na 1-2 posiłki, bo na jutro już mam tuńczyka, więc upichcę sobie kurczaka w sobotę dopiero
Aeroby średnio- caly czas jakieś yebane psy, spokojnie pobiegać nie mogłem, a biegałem sam dziś to też trochę nudno, ehh.
Ale klepło mnie na aerobach ostro, wypociłem się jak świnia, pewnie tempo było nieco większe niż zwykle, bo szczerze nie zwracałem zabardzo na to uwagi, biegłem tak żeby było "w miarę spokojnie" i żeby dać radę.


--


"DJ 600V - Kiedy obraca się świat (feat.Żusto)"


"Być, kim jestem, to moja mocna ambicja
Jak świat się obraca słowa to moja amunicja"

"Słowa mocno w rymie, kiedy ziemia się rusza
Do celu zawsze jak Wilhelm i jego celna kusza
Jeden to rap i dwa to dusza i ty znasz to
Ten kraj nie jest gotów na hip-hop i ty zważ to"

"Nas nikt nie oszczędza, ale mamy to w garści
Pokolenie młodych, których nigdy nie zrozumieją starsi"




--


Gruszka - hehe, no powiem Ci że ja się poważnie zastanawiałem keidyś nad studiowaniem właśnie czegoś takiego, bo nigdy nie miałem problemów z językami obcymi i szybko mi to wchodziło. Ale biorę jednak też pod uwagę możliwości zarobkowe a zupełnie nie mam pojęcia co bym mógł po tym robić.

Piotrek - no mgr pasuje mieć, jak już bedzie forma plażowa i jeszcze mgr to wszystkie dvpcie Twoje

Stoker - spoko spoko, na mnie zawsze można liczyć


---

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
17 jajek. dobrze;):)Podobno najwiecej pracy jest po technicznych studiach. Nie wiem z czego zdawales maturke.

Zmieniony przez - Poncjusz90 w dniu 2010-07-16 00:13:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium