SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 167 - 04.09.2010 - SOBOTA








1. (07:40) (SZEJK: 3 jajka + 15g WPC) + 30g oliwy + 2 ogórki + marchewka
** (10:30) PRZEKĄSKA: zupa warzywna
3. (12:30) 3 filety z pangi + torchę pierogów + ogórek
4. (15:30) 3 kanapki + trochę pierogów + 30g WPC + ogórek + marchewka
** (18:30) PRZEKĄSKA: marchewka + 2 łyki oliwy
5. (20:30) 150g kuraka + 25g oliwy + pomidor
TRENING
6. (23:30) 150g twarogu + 10g oliwy + marchewka
---






po treningu : 10g BCAA
przed snem : 3x Magne B6
---






"Protokół" (21:40) :

TABATA SQUAT
5min przerwy
45min AERO

---






Tak jak mówiłem nie miałem dzisiaj zbyt wielkiego wpływu na jedzenie, ale i tak nie było źle moim zdaniem W sumie od dość dawna takich rzeczy jak chleb biały czy te pierdogi nie tykałem, więc raz nie zaszkodzi, a było pełno placków, ciastek i soków, a mnie nawet nie kusiło, co uważam za wielki sukces
Jutro będzie tragedia jeśli chodzi o pomiary, ale nie przejmuję się tym, odpocząłem lekko przynajmniej od siłki opuszczając te 2 treningi
Trening dość dobry dziś, jutro może zrobię 2 sesje po 45-50min, albo jedną krótszą 40min i jedną długą 60-70 - nie wiem jeszcze.
A od poniedziałku siłownia znów otwarta a więc można ciskać

--


"Vavamuffin - Prawda policyjna"



--


Dresso - może narzucasz sobie za wysokie tempo?
Bieganie może mieć formę aerobów, ale nie oznacza samo w sobie treningu arobowego.

Ania - no to jak po rozmieszaniu jest "delikatnie kwaśna", to nie wiem czy mi spasuje bez mieszania, a taką formę lubię bo szybko i wygodnie

Wuchta - Widziałem
W sumie zastanawiałem się nad tym, ale nie wiem czy jest sens, skoro okres konkursu obejmuje u mnie 2 różne cykle i w tym tygodniową przerwę, no i w październiku nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądało u mnie jesli chodzi o sprawy organizacyjne, ponieważ to może być przełomowy dla mnie miesiąc, szkoda by było żebym wziął w czymś udział i zawiódł.
No nic, jeszcze jest parę dni czasu na zastanowienie


-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Carbon mam pytanie... sorki za spam :P
jak robisz te banery w jednym poście, że nie musisz edytować posta tylko wszystko naraz wrzucasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ale ja również nie mieszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
najprościej wytłumacze : wrzucasz na imageshack albo jakis inny serwis, kopiujesz link i klikasz w oknie wysylania wiadomości na przycisk "fotka z netu" (jest obok przycisków "pogrub", :"kursywa" itp), pomiedzy powstałe nawiasy wrzucasz link i gotowe

a na przyszłośc - zawsze można kliknąć na edycję czyjegoś postu, fakt ze edytować go nie możesz, ale znajdziesz tam zawsze to czego szukasz jeśli chodzi o takie sprawy

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ok wielkie dzięki

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ehh! nie da człowiekowi nawet edytować przez co sam sobie śmiecę

Ania - no to chyba że tak, to pewnie za jakiś czas się pokuszę o ten specyfik

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 168 - 05.09.2010 - NIEDZIELA








1. (09:00) 60g owsianych + 100g twarogu + 10g WPC + jabłko + 2 marchewki
2. (12:00) mielone + 20g oliwy + ogórek kiszony + marchewka
3. (14:50) 150g kuraka + 30g oliwy + marchewka + ogórek kiszony
4. (17:40) (SZEJK: 3 jajka + 15g WPC) + 20g oliwy + pomidor
5. (20:30) 4 jajka + 15g oliwy + [pomidor, cebula]
6. (23:30) 150g twarogu + 10g oliwy + pomidor
---






po treningu nr1 : 8g BCAA
przed snem : 3x Magne B6
---






1. (16:20) :
Tabata Burpees
10min przerwy *
Tabata Squat

* - chciałem 5min, ale dostałem jakiejś dziwnej zadyszki typu "asthma attack" () i nie mogłem normalnie oddychać Dopiero po 10-11min się zebrałem...

-

2. (21:30) :
Miały być aeroby, ale kvrwa z nie mojej winy nie mogłem ich zrobić, eh trudno...

---









---






Dieta gicior, trening pierwszy fajny, cholera zły jestem że nie udało się zrobić aerobów, jakbym wiedział że wieczorem będę zajęty to bym wcześniej zrobił, kvrwa nie lubie sie dowiadywac o czymś w ostatniej chwili...
Wymiary - jestem zadowolony z tego, że nci nie przybyło, a to że nic nie ubyło to było do przewidzenia, 2 dni czitowania + nienajlepsza micha jednak w tym tygodniu no i brak 2 treningó siłowych, a do tego podbicie kcal o 100-150, także nie jest źle mimo wszystko

--


"Śliwka - Sinusoida"



-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-09-06 01:29:08

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
carbon91, weź udział w tym konkursie wydaje mi się ze masz spore szanse.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
carbon91
Bez cukrowania, masz fajny dziennik i rzetelnie prowadzony
Nie wahaj się przystąpić do konkursu, dasz radę .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
bubel & demolub
Dzięki
Hm w sumie macie racje, a przecież to ze wezmę udział w konkursie nie oznacza że musze jakos szaleńczo z kimś rywalizowac, w sumie to moze byc dobra zabawa a przy okazji czegos sie moze naucze..
zrobie jutro tą stronkę tytułowa i po prostu będę dalej robił swoje

Wahałem się bo na 90% się przeprowadzam do miasta od października i coż - na siłownie na pewno znajdę czas czy na jakies aeroby/tabatę, lecz nie wiem jak będę stał finansowo dlatego dieta może kuleć, ale to się jeszcze okaże

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium