SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Carbon! Widzę duże postępy, zawsze lubiłem tu zaglądać - wszystko fajnie przejrzyście rozpisane.

Ja do Maja masuje i rozpoczynam redukcje już spalacz mam na stanie z Myogenixa Thermal Core, wiosna się rozpoczęła trzeba będzie zacząć delikatnie pobiegać

Chrząstkę z rekina i preparaty chondrolitynowo msm mam już przygotowane aby zabezpieczyć stawy, Oliwy z oliwek w diecie 50ml na dobę.

Rozkład b/t/w aktualnie: 2.5g białka/1.2g tłuszczu i 4.5g węglowodanów - około 4500kcal w DT zjadam i 3800-3900 w DNT.

Waga 116kg, dużo wody po mono nabrałem, 1.5tygodnia i wstawię foty w dzienniku u mnie!

Ogólnie mam identyczną tendencje do tycia co Wuchta, ale cóż poradzić aby się dobrze zmasować trzeba się spaść jak świniak :D za rok w zimie jak będę masować, obowiązkowo dodam Aeroby 2-3 razy w tygodniu, trzeba pewne wnioski wyciągać.

SIŁA! :D

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
wpadl, pochwalil sie swoimi planami i wypadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
davidooo - się pomyśli

Marian - a masz jakiś link do tego planu???
coś kojarzę właśnie, że też ciekawy ten plan był

Xardero - no tak, efekty mówią same za siebie tylko wiadomo, że to nie za sprawą samych treningów

Koxamans - no siema siema, mam nadzieję, że jakieś wypiski z redukcji będą, przynajmniej relacje tygodniowe, bo w dzienniku nie piszesz nic,
ja chyba też muszę pomyśleć kiedyś o czymś na stawy
Dieta ładna, wreszcie dowaliłeś do pieca
Czekam na te foty w dzienniku, no 116 to już czołg

in_koguto - dokładnie


----


waga rano - 87,8
pas mniej więcej jak było, czyli 83 na górze i 90-91 na dole, nawet na dole jakoś chyba mniej, nie chce mi się szukać ostatnich dkładnych pomiarów

Od piątku micha leży...
Za 1h zjem jajecznicę, potem twaróg, wcześniej jadłem kuraka z kapustą kiszoną, oliwą i orzechami, jeszcze wcześniej kure z ryżem,
a wcześniej... lepiej nie mówić, chociaż w sumie dziś nie było tragedii tak całościowo patrząc, wczoraj gorzej
tak czy siak jem za mało kcal a za duzo węgli i to przetworzonych, z tym że słodyczy ani cukru nie jadłem, taki plus

Ale zgotowałem kurę już, jutro jak będzie czas to karkówkę sobie zapiekę i będę jadł raczej tak intuicyjnie ten tydzień, ograniczę węgle do 2 posiłków i git

Od wczoraj się rozciągam codziennie, statycznie i dynamicznie, jakieś aero trzeba porobić, najchętniej bym na basen pojeździł

Z nadgarstkiem jest nieco lepiej - tak myślę

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
a na mnie grubas a sam waży 88 . ile masujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
nie wiem ile
w planach jest gdzieś do połowy kwietnia, a jak to się ułozy to nie wiem, najpierw muszę zażegnać kontuzję
no i potem redukcja dobra 6-8tyg, a nastepny cykl po tym to nie wiem co będzie - zależy od efektu redukcji, masa, rekomp, albo ostatecznie redukcja dalsza, z tym, że to rozwiązanie byłoby średnie, już chyba lepiej podbić kcal i zrobić potem dopiero kolejną, zobaczmy

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykle split jest nudny, ale fajnie dodać nowe ćwiczenia których nie robiłeś bądz o których nawet nie słyszałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
no np. głębokie siady
























nie no joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
davidooo - no tak, zawsze to jakiś nowy bodziec

volvo - tyś widzioł smoka

Marian - dzięki
plan super, ale z tego co kiedyś u mnie Adzik i Hubert pisali wnioskuję, że to jeszcze nie dla mnie takie coś, ale sobie zapiszę go i kiedyś skorzystam, bo Ty i Radek dobrze na tym wyszliście
zresztą, póki co za słaby w dipsach np jestem na to, czy w podciąganiu

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Ja podziwiam osoby które trzymają michę w czasie regeneracji. Mnie jeszcze się nigdy nie udało .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium