SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dawid - no akurat właśnie skończyłem się opjerdalać tydzień, Ty to wiesz kiedy wpaść

Radek - tak się zastanawiałem nawet czy zaglądasz jeszcze
Co do wspólnego treningu to jestem jak najbardziej za tylko mów kiedy mniej-więcej to można się postarać jakos to zorganizować

Reso - pójdzie, pójdzie, tylko kvrwa na te plecy muszę patrzec i zacząc sie rozciągac dobrze bo nawet jak staję przy sztandze i łapię ją to mi ciężko tą pozycję dobrą trzymać a jeszcze trzeba to wciągnąc przeciez trzymając plery prosto ale nagram sobie moze i zobaczę wtedy czy faktycznie się krzywię czy nie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Ile u Ciebie na siłce karnet miesięczny? Ile wejście jednorazowe. Ja u siebie mam karnet ważny prawie do końca maja

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przecież ciężary małe, to nie wiem, ogólnie ten MC najchętniej bym wyiebał, albo robił jakieś 15stki, bo nie umiem się dobrze "złożyć".

to może rack pull?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
01.04.2011 - PIĄTEK
J/NJ




KORYTO
Start - około 15:61
Finisz - około 25:00

Szama :
wino Cavalier 1l (wiśnia)
4 parówki, ketchup, musztarda, 3 bułki kajzerki
szpinak w czekoladzie
czekolada w szpinaku
pizza, piwo 0,5l
płatki kukurydziane, mleko, tuńczyk, jabłko, majonez, kapusta kiszona
budyń + mieszanka warzywna
200g twarogu + 20g orzechów



TRENING
Aeroby, rowerek stacjonarny, 2h30min.



BZDETY
Jutro FBW
Wczoraj zapomniałem się rozciągnąć po treningu i mam zayebiste zakwasy, szczególnie w łapach, a jutro się bajce akurat przydadzą, no nic, jakoś to pójdzie, przynajmniej będe pamietał na nastepny raz


Track na dziś:



A dla odmiany coś nie-HH


--


Radek - drogo, karnety 80-110, zależy jaki, z tym że wg mnie cena jest nieco zawyżona, ale jak na warunki to nie aż tak bardzo, bo na prawdę siłownia fajna, a jednorazówka 15zł ale pierwszy trening gratis, czyli w sumie da radę ze 3 treningi darmowo zrobić jak się trafi na inne osoby w recepcji hehe

Dawid - hmm ja tam się nie znam, ale rack pull chyba głównie prostowniki atakuje a nogi raczej nie biorą za bardzo udziału, więc by trzeba pewnie wtedy więcej siadów robić, teraz to mi 2x pull został to juz nie ma co zmieniac, pomysli się w nastepnym planie, tylko znowu na redukcję trzeba takie ćwiczenia jak najbardziej złożone pewnie, wiec też nie wiem, zobaczy się No i z "dociąganiem" to nie mam problemów bo cięzary małe, bardziej z samą pozycją startową i zaraz po oderwaniu, no i z chwytem, ale to inna bajka, w sumie ten rack pull by pewnie chwyt poprawił bo bym wreszcie cos zaczal moze podnosic.


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-04-01 22:09:07

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
a no racja... Pierwsza klasa!! Tak trzymaj i krata niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no już kwiecień, to tak redukcyjnie bardziej zacząłem jeść

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pro dajet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Co jak co, ale Cavalier i szpinak w czekoladzie oraz czekolada w szpinaku the best
Ale nie jestem lepszy, dziś od 21 kiełbacha z grilla i +/- 7 browarów, też tak redukcyjnie weszło

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Xardero te Twoje browary to też prima aprilis czy serio?
skoro pisałes o 4 rano to chyba nie

a "winko" Cavalier bardzo dobre (tak już całkiem na poważnie), miałem okazję smakować nie raz i stwierdzam że w tym przedziale cenowym nie ma raczej nic lepszego

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium