SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wanc chyba po śląsku bo ja też tak mówię na swój brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
ja jestem ze śląska i też nie wiedziałam co to wanc

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-06-03 19:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wypiska za wczoraj:



--
Dzień 74 - 03.06.2010 - CZWARTEK







1. (08:45) 2 jajka + 40g orzechów włoskich + fasolka + 15g WPC
2. (11:45) 100g kuraka + 100g goudy + 20g orzechów włoskich + fasolka
3. (14:40) 100g kuraka + fasolka + 35g oliwy + 1 ogórek
4. (17:20) 4 jajka + 1 ogórek + 20g orzechów włoskich
5. (20:10) 150g kuraka + 15g oliwy + 1 plasterek wędliny + troszkę fasolki + pól pomidora <-(no, cholerną ochotę miałem na te warzywa, ograniczyłem, ale musiałem coś wszamać poza kurakiem i oliwą, a z węgli zrezygnowałem)
6. (23:30) 150g twarogu + 5g WPC <-[(polewam twaróg rozmieszaną odżywką)]
---






rano : 1x Magne B6
przed aero : 2x Taurine Mega Caps
po aero : 5g BCAA <-(uznałem, że nie potrzebuję dziś więcej)
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Dzień bez treningu na siłowni.
---






Dzień bez biegania... bo nie dało się przez pogodę, tak więc aero zostało wykonane w domowych warunkach, za pomocą :
rowerka stacjonarnego

Czas : 40min
Intensywność : słaba *

*słaba, ponieważ rowerek nie jest taki typowy jak z siłowni, należy do mojej babci (która go jednak nie używa), więc obciążenia tam praktycznie nie ma, skorzystałem z niego, ale robię to i będę robił tylko w sytuacjach awaryjnych...
---






Z dietki zadowolony jestem - dziś całkiem bez węgli, czuję się średnio, ale nie jest tragicznie. Wprawdzie było okropne parcie na coś słodkiego, ale chvj z tym, jutro wejdzie ryż/kasza, a także jabłko albo kiwi więc już się doczekać nie mogę
Zakwasy w udach są, mimo to miałem ochotę nawet pobiegać, no ale jak to ostatnio bywa, pogoda znów zrobiła mnie w chvja. Trudno, dobrze, że zrobiłem chociaż ten rowerek. Byłem zmęczony i zmulony przez tą pogodę i chciałem się położyć spać (), gdyby we wtorek miał miejsce porządny trening aerobów to być może tak bym zrobił, ale tak nie było, więc nie mogłem odpuścić.
W sumie rowerek stacjonarny uważam za najnudniejsza formę aerobów - no nie ma chyba nic gorszego. Jeszcze co innego na siłowni, gdzie można z kimś pogadać czy zwyczajnie popatrzeć na ćwiczących (a w szczególności na ćwiczące ) , natomiast w domu można się porzygać z nudów... Dodatkowo siodełko uwiera w doope
Rozpisalem już sobie konkretnie cykl Scorcha - zaczynam 11.06 (piątek), a ostatnią dawkę (i to tylko 1kaps) biorę 26.07 (poniedziałek). Czyli lekkie wejście, potem ustabilizowanie się na odpowiednim dawkowaniu i pod koniec spokojne zmniejszanie dawki (które będzie trwało w sumie kilka dni), aż do wyczerpania zapasów, czyli do 26.07, jeśli nie zgubię żadnej kapsułki
Do treningu B wrzucam wyciskanie francuskie hantelki jednorącz w siadzie (zamiast prostowania na wyciągu), oraz zmieniam trening przedramion : A- zwis na drążku na czas / B- trzymanie sztangi na czas. Uginanie nadgarstków też czasem można zrobić - wiadomo.
A i tak mi przyszło do głowy : polecałem już film, wrzucam zawsze jakąś muzę, to dziś mogę z czystym sumieniem polecić książkę S. Kinga "Uciekinier" - jest zayebista (chociaż o ile pamiętam to wydał ją pod pseudo a nie pod prawdziwym nazwiskiem, czyli szukac pod "Richard Bachman"), wprawdzie teraz sobie czytam "Miasteczko Salem", ale dopiero zacząłem więc nie mam jeszcze o niej zdania, ale "Uciekinier" jest kozacki, pewnie jeszcze kiedyś do niego zajrzę


***

"Suma Styli - Linie papilarne"

***



Kriksos - dzięki za stronkę, stestuję na pewno

rossi - no być może Ja to od kumpla kiedyś usłyszałem i nie zabardzo mnie ciekawiło pochodzenie tego słowa, po prostu mi się spodobało

Ann - widzisz ilu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć wchodząc tutaj?

---


Dziś (04.06.10) - patrze za okno i już widzę, że nihooya - dziś nie pobiegam, jeszcze nie wiem co zrobię - może rowerek tak jak wczoraj... ehh.

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bachman

To nazwisko coś mi mówi.
Czyżbyśmy mieli pisarza na forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no właśnie tak się zastanawiam, czy to nie on

jest tylko jeden problem : "Uciekiniera" wydał w 1979 roku

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-06-04 10:55:52

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Kurva wydało się

W zasadzie to Bachman już umarł King o tym gdzieś pisał ostatnia książka Blaze niedawno wyszła Ale średnio udana. Wielki marsz najlepszejszy jest.

Nie miałem pomysłu na nicka

E, Carbon BCAA nie lepiej dawać przed aero? A po białko po np.

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-06-04 13:10:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Nie czytałem ani "Blaze" ani "wielkiego marszu",
"Lśnienie" też całkiem dobre i "Buick 8" też mi się podobał (tylko to calkiem inny typ), ja to w sumie niewiele czytam, ale trzeba ponadrabiać te lepsiejsze książki Słyszałem że "Cmętarz zwierząt" jest zayebisty.



"E, Carbon BCAA nie lepiej dawać przed aero? A po białko po np."

hmm, mam w budżecie tylko max 10g, a 60-80min przed aero jem posiłek normalny + jakieś 15min przed biorę 2x Taurynę, więc w sumie nie wiem, chyba ze bym zamienił Taurynę z BCAA kolejnością...

w którymś dzienniku doradzali komuś wlasnie po aero dać jeśli nie ma za dużo BCAA, no chyba ze wygospodaruję z 10g WPC i będę sobie brał po aero.. sam już nie wiem.

hm, co o tym myślisz??

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
"w którymś dzienniku doradzali komuś wlasnie po aero dać jeśli nie ma za dużo BCAA"

Wuchta u mnie radził abym wrzucił po aero BCAA a przed zjadł 1-1.5 godziny posiłek białko + ww. zł. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Siema carbon dopiero teraz trafiłem na Twój dziennik..
Widze że się przykładasz, powodzenia życzę

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Ładny zestaw tam na 18str
a jak tam przy takiej wadze nie siadają CI kolana od biegania, treningu i rowerka?
bo ja ostatnio mam jakiś kryzys, kolana jak z waty ostatni, przemęczenie i zbyt duże obciążenie daje o sobie znać

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium