SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169927

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 102 - 01.07.2010 - CZWARTEK








Nie wiem szczegółowo bo nie jadłem 100% według rozpiski i nie zapisywałem bo nie miałem w sumie za dużo czasu, troche rzeczy dziś zrobić musiałem, do tego nie zawsze sie jeść chciało przez yebany ból zęba. Ogólnie było zdrowo jak zawsze, tylko że węgli więcej niestety, jutro mało węgli, max 50g kaszy + to co wejdzie "mimowolnie" np. z twarogu, itp. no i z warzyw oczywiście, ale tego nigdy nie licze.
---






przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
Nie brałem nic więcej bo najpierw czasu nie miałem zabardzo, a potem stwierdziłem że nie ma sensu dziś jak kuleje nawet dieta, no i bez treningu.
---






Dzień bez treningu na siłowni.
---






Dzień bez treningu biegania.
---






Zrobiłem dzisiaj sobie fotki po południu, nawet powiem że zadowolony jestem, teraz tylko żeby pójść jeszcze naprzód o kolejne 3-4cm w pasie do końca lipca i wtedy wrzucę zdjęcia porównawcze
Jutro dieta będzie na 90% bo zjem 5 posiłków, gdyż jadę do miasta papiery zlozyć na uczelnie, a wiec przerwy nieco dłuższe muszą być. Ale trzeba ostro wziąć się bo coś widze że ostatnio nie jest idealnie - a ma być!
Na tą niedzielę nie spodziewam się progresu, a wręcz przybytków się boję, ale może nie będzie tak źle
Jutro aktywność postaram się dużą utrzymać i w sobotę pobiegać czy coś, mecz Argentyna-Niemcy trzeba jednak obejrzeć


--


"Paktofonika - Priorytety"


"To CDN, nie sen.
Wiem, że mam to we krwii jak tlen.
Na pewno, pełna satysfakcja to jedno
Korzyść jest rzeczą tylko pokrewną."

"A co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem!"


---

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-02 00:16:52

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
a jak łapa? nakurvia dalej?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dzisiaj nie męczyłem łapy i byłem tylko na basenie w sumie, wiec spokojnie jest, nic nie boli właściwie

ale ząb napjerdala cały dzień a do dentysty moge jutro albo w poniedzialek dopiero, narazie jest ok, moze na przeciwbólowych bede jechal i już, jakos to bedzie, dlatego dzisiaj o diecie malo myślałem bo zajety bylem caly dzien i do tego ten ząb... strasznie przeszkód ostatnio jest, dzis pol dnia poza domem a spodziewalem sie max 2-3h wiec dieta w dvpe troche


dodam wieczorem wypiske albo jutro bo niedlugo wychodze z domu i nie wiem o której wrócę

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 103 - 02.07.2010 - PIĄTEK








1. (08:00) 3 jajka + pomidor + oliwa (nie pamiętam ile)
2. (13:00) jajko + serek wiejski + jakaś wędlina + oliwa
3. (16:00) kanapki na szybko z wędliną i warzywami + WPC
4. (19:30) (SZEJK: 4 jajka + 25g WPC) + 15g oliwy
5. Teraz już nie ma sensu tego twarogu jeść, łyknę 10g WPC i idę spać...

Przepraszam za brak szczegółów ale nie myślałem za wiele dzisiaj o tym, bo jak już pisałem od rana wyjazd (i to zeszło o wiele za długo niż się spodziewałem), potem wróciłem to nie mogłem praktycznie wytrzymać z bólem zęba, musiałem jeśc pierwsze lepsze cokolwiek żeby tylko coś jeść w miarę zdrowego, ale mam świadomość że dzisiejsza dieta to tragedia...
Jutro się ogarniam i pjerdole to czy mnie bedzie ząb bolał czy ki chvj, dieta ma byc 100% i już, bedzie łątwo bo sie nie szykuje raczej nieobecność w domu pol dnia.
---






przed basenem : 2x Scorch + 2x Taurine Mega Caps
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Dzień bez treningu na siłowni (przewinęło się ze 2 strony o tym dlaczego - nadgarstek). Szkoda, bo cholerną ochotę na trening miałem.
---






Dzień bez treningu biegania.
Byłem na basenie i popływałem kraulem dość dużo, kurde złe nawyki sobie kiedyś wyrobiłem i mam problemy z oddychaniem podczas kraula, jak płynę spokojnie to jeszcze jakoś panuję, ale jak się ścigałem z kumplem to łeb prawie cały czas na wierzchu i chaotyczne oddechy - technicznie tragedia No i coś nogi niezsynchronizowane tak jak powinny być.
Ale jak na to ze nie pływam ostatnio - to nieźle popjerdalam
W końcu się jeździło jakieś 4-5 lat na basen co tydzień ze szkoły
---






Właściwie w każdej sekcji coś opisałem. Niby miałem ochotę na trening dużą, ale w zasadzie z tak lipną dzisiejszą dietą to nawet dobrze ze do niego nie doszło, popływałem trochę zawsze to lepsze niż siedzenie na dvpie.
Suple też ogarnąć trzeba i aktywność ogólnie, o diecie nie wspominając - nie można się dawać żadnym przeszkodom...
Niestety tabaty nie zrobiłem bo po południu wróciłem i byłem troche rozkojarzony (ząb) a potem po basenie to pomyślałem, że przecież w sobotę jest też dzień i odpalę dobrą tabatę około 10 np., pogram troche w kosza i albo pobiegam wieczorem albo coś
W niedzielę nie licze na żaden progres, zobaczymy czy się okaże że cofnąłem się w wymiarach, oby nie...


--

"Notorious B.I.G. - Big Poppa"

---

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 104 - 03.07.2010 - SOBOTA








1. (10:30) 3 jajka + 25g oliwy + ogórek
TABATA
2. (14:00) 200g kuraka + 45g oliwy + ogórek
poza kurva znowu
3. (18:00) około 80-90g orzechów arachidowych /// zjadłem to "w trasie"
4. (18:30) 20g WPC + około 10g orzechów arachidowych /// już w domu
5. (20:30) 150g kuraka + 10g oliwy + 50g orzechó arachidowych + ogórek
6. (00:00) 150g twarogu + 10g oliwy + pomidor

Wiem wiem - znowu "dałem dvpy"...
---






przed tabatą : 2x Scorch + 1x Taurine Mega Caps
około 19:00 : 2x Taurine Mega Caps
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Dzień bez treningu na siłowni.
---






Bieganie było tylko za piłką chwilę, natomiast zrobiłem tabatę między posiłkiem 1 i 2.
Tabata Squat : 25powt./10sek.
8 serii.
Czas : około 5-6 min.
Nogi miałem jak z waty potem
Ale przyznam, że swing jednak wymiata bardziej
---






Dlaczego dieta taka chvjowa? Sprawy rodzinne - szpital no i sami rozumiecie, a nie przewidziałem że to zajmie aż tyle, bo potem rodzice umyśleli sobie zakupy. Przynajmniej kupiłem 1l oliwy i 1,5kg orzechów w Auchan, więc przynajmniej jeden sukces tego dnia (a te orzeszki świetne są!)
Metr krawiecki spuści mi jutro wpjerdol coś czuję...
Nie sądziłem ze będe się motywował własnymi postepami, a jednak doszło do tego
Jeszcze dużo dużo pracy pozostalo, ale trzeba zacisnąć zęby i jechać dalej, ostrzej niż dotychczas

--


Tupac - Changes"


---

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-04 00:09:35

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Stary nic się nie dzieje jeśli opuścisz dietę 1 dzień, poza tym nie wygląda to źle gorzej gdybyś wyebał z 4 hamburgery i popił shejkiem

Siła !!!!!!!!!!!!!!!

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no wiadomo że gorzej mogło być
ale od kilku dni tak jem "na pół gwizdka" i jestem zły na siebei bo jutro chvjnia bedzie przy pomiarach przez to

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
A co będzie jak juz skończysz liczyć? Wtedy sie dopiero katorga zaczyna, bo nie wiesz ile zjadłeś

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6994
tak patrzę, patrzę i nadal nie wiem... co w tej diecie było nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
carbon ty się wykończysz psychicznie z takim podejściem. dobrą przecież miałeś dietę to , że trochę inaczej wyglądały posiłki - nie po twojej myśli to nie oznacza od razu wszystko stracone.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium