SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Na zaplanuj co tam chcesz robić np po nowym roku, dobierz pod to suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955



"Nigdy mi nie mów, czego nie zrobię..."

Dzień 245 - 21.11.2010 - NIEDZIELA
Masa: dzień 49








1. (09:30) jabłko + 120g owsa + 30g WPC + marchewka
2. (12:30) 120g ryżu brązowego + 30g owsa + pucha tuńczyka + trochę wędliny + cebula, kapusta
3. (15:30) ok 100g szynki zapiekanej + kotlet (znalazłem w lodówce, to zjadłem ) + 30g orzechów + ogóry kiszone + kapusta
4. (18:30) (Jajecznica: 5 jajek + cebula,czosnek) + 25g oliwy + marchewka
5. (21:30) około 100g kuraka + trochę szynki zapiekanej (tak z 70-100g) + kapusta + 30g orzechów
6. (00:30) 150g twarogu + 15g oliwy + 2 marchewki
---






do śniadania : 2x Gold Omega-3
przed snem : 3x Magne B6
---






Dzień nietreningowy.
---






Posiłek nr3, mój zayebsity sprzęcior postanowił yebnąc fotę na niebiesko :



---






Waga 82,1 kg (+0,6) w końcu zaczyna się coś dziać. Reszty nie mierzyłem, mam nadzieję że nie idzie w bebzon.
Przywiozłem na mieszkanie ponad 2kg kuraka, 1kg karkówki, 30 jaj, 0,5kg zapieczonej szynki z dvpy świni, powinno na ten tydzień wystarczyć, tzn do soboty włącznie
WPC sobie jutro muszę kupić, albo we wtorek, bo zostało 10-20g, a zanim zamówię i zanim paka dojdzie to może chwilę potrwać.
Byłem rekreacyjnie na basenie z kumplami, przepłynąłem sobie długośc z 10 razy i reszte czasu siedziałem w łaźni parowej albo gdzieś tam moczyłem dvpsko Ogólnie zayebiście się po tym czuję, jeszcze jutro wypocznę i we wtorek można dobry trening zrobić o ile się wyśpię, a z tym bywa różnie
Myślę co kupić i nie mam pojęcia, ale podumam nad tym, w sumie suple długo są ważne to nawet jakieś bcaa na przyszłość by można, no nie wiem.

--

cholera, nie ma nigdzie tekstu do tego tracka, a jest kozak oldschoolowy bit i ogólnie konkret, nie będę pisał dłuższego fragmentu bo ze słuchu cięzko...

"D.W.A. - Kto dziś wymiata"

"Na parterze okna w kratach,
Po osiedlu krąży biały szatan
Gliny na czatach
Trawy zapach, D.W.A. jak napalm,
Rozbite szkło na schodach,
Alarmy w samochodach.
Wiesz kto dziś wymiata?
D.W.A. jak napalm!"



--


adzik - okey, pomyślę nad wszystkim, rozważam ALRI, 15-10-5, abo zwykły dzielony, bo na jakieś mega kombinacje to za wcześnie chyba...

-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Pisałem wszak kiedyś że dziennik konkursowy na medal
Gratuluję wygranej Carbon

Masz rację BCAA to najlepsza inwestycja, nigdy się nie zmarnują bez względu jaki cykl zakładasz w przyszłości .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
hm cięzki wybór, chciało by się wszystko wziąć pewnie a tu zawsze kasy braknie

ja bym brał jakies podstawowe suple, czyli jak piszesz bcaa, jakieś białko, kreatyne jakąś lepszą

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jeszcze nie miałem okazji pogratulowac wiec teraz gratuluje drugiego miejsca bo jak najbardziej zasłuzone

tez własnie sie zastanawiam co zamówic, na pewno bedzie sporo białka i tez zastanawiam sie nad carbo ale jakos chłopaki odradzali mi wiec juz sam nie wiem co zrobic...
ale widze ze ty tez myslisz o carbo zabaczymy jak tobie doradza

myslałem tez o bcaa ale na masie na naszym poziomie wydaje mi sie zbede juz bym wolał chyba zostawic na redukcje
ja tez po nowym roku planuje jakis cykl ale tez kompletnie jeszcze nie wiem co bo jakbym cos wiedział to bym mógł juz pod ten cykl cos kupic ale ze nie wiem to jak wspomniałem kupie chyba tylko podstawowe rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Carbi a kiedy jakieś foty podsumowujące?

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955



"Nigdy mi nie mów, czego nie zrobię..."

Dzień 246 - 22.11.2010 - PONIEDZIAŁEK
Masa: dzień 50








1. (08:00) 50g kuraka + (150g owsa + 25g WPC + 2 marchewki)
2. (11:20) 100g ryżu brązowego + 50g owsianych + 100g kuraka + kapusta pekińska
3. (14:40) 100g szynki zapiekanej + 100g kuraka + 40g orzechów + kapusta pekińska
4. (17:50) 150g karkówki + 50g kuraka + 30g orzechów + kapusta pekińska
5. (20:50) 150g karkówki + 2 jajka + 15g oliwy + 2 marchewki
6. (00:00) 150g twarogu + 15g oliwy + marchewka
---






do śniadania : 2x Gold Omega-3
przed snem : 3x Magne B6
---






Dzień nietreningowy.
---






Od rana do teraz na uczelni Poniedziałek zyebany minął, to teraz będzie z górki
Myślałem trochę o tym co kupić, no i mam taki plan :
- VitaFit/SFD SFD Leucine Carboplus 1000g - x1
- VitaFit/SFD SFD Wpc protein plus 750g - x3
- Olimp Gold Omega-3 60kap. - x3
- VitaFit/SFD Shaker - x1
No i to powyżej wynosi niecałe 2 stówki.
Teraz tak : przy problemach z chwytem, do wiosła - paski kupić? bo są tam jeszcze jakieś haki, ale to chyba nie.
No i myślę wziąć Activlabu BCAA 2x po 500g + te paski (?) , to będzie łącznie ze 340 chyba. Więc by mogło być.
Jakieś sugestie ktoś ma? Coś doradza / odradza / wybija z głowy?

--


"JWP - Przez zazdrość, zawiść"

"Kolejny strzał przez mikrofon i twój głośnik krwawi
Nie jesteś w stanie zatrzymać lirycznych lawin
Jak David versus Goliat ja i szesnaście wersów
Versus zawiść, co czai się w ludzkim sercu
Chcę żyć, kochać, tworzyć, dostawać propsy
Przymiotnik zazdrosny jak rymownik jest mi obcy
Jak mówisz o nas coś, to mów w superlatywach
I zapamiętaj prawdziwa moc drzemie w tych ksywach
Bzyker, Foster, Ero, w mym rymie prawda płynie jak nafta
Za to psy mnie chcą ubrać w kaftan
JWP mafia przedstawia grupę szaleńców
Którzy zawsze znajdą chwilę, by zamienić ją w pięć stów
W miejscu Ero nie stoi, to wroga boli
Myślisz czemu? bo mój wokal jest jak coca bez coli
'06 z metropolii dla swoich znów rzucam nutę
A każdy zawistny może mnie cmoknąć w dvpę"

"Przez zazdrość, zawiść, ludzie gotowi zabić,
My będziemy szli po swoje, a ty nas nienawidź,
Nie wiem czy wiesz, lecz chvj na to kładziemy
I mamy gdzieś twoje kompleksy i problemy"



--


demolub - a przed konkursem zachęcałeś też żebym wziął udział, bo się wahałem także podwójne dzięki

Herek - no tak zrobię, kretę już mam więc to z głowy, a białko się zawsze przyda, carbo, omega-3, czy nawet to BCAA

Marian - dzięki no ja podobnie, podstawy kupuję, BCAA myślę wziąć z myślą właśnie o redukcji w przyszłości, albo za jakiś tam czas, bo teraz na pewno nie jest konieczne ani pewnie aż tak wiele by nie pomogło.
Co do carbo - Tobie odradzali z tego co wiem, bo robisz aero po siłowym. Ja tam zresztą się nie znam, dotąd brałem to myślę zakupić

Dresso - fotki są na stronie 116, nie patrz, nie ma na co, a podsumowujące będą za jakieś 4 miechy może, nie myślę o tym póki co

-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-11-22 20:09:19

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
zaj3biscie jest

serio myślalem ,że gorzej..

P.S nie moge z twoich kogutowatych włosów z tyłu ;d

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
przy problemach z chwytem, do wiosła - paski kupić? bo są tam jeszcze jakieś haki, ale to chyba nie.

Żadnych haków tym bardziej metalowych, odradzam
Kiedyś sobie takie sprawiłem, kasa poszła w błoto .

Paski zawsze się przydadzą to dobra inwestycja pod warunkiem że nie zagoszczą na stałe przy MC i wszelakim wiosłowaniu, nie ma lepszej metody na poprawę chwytności jak ćwiczenie do póki się da bez takich ''pomocników''



Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-11-22 22:37:24

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Sama zastanawiam się co zamówić ale chyba podobnie jak ty zamówię zapas Bcaa i wheya
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium