SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Rzeszów to jest to ! A Przemyśl to już w ogóle
a gdzie tam w Rzeszowie nudno, byłaś widocznie na nudnych rewirach

Dokładnie, podkarpacie też ma swoją ekipe, nie zapominać!

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
14.01.2011 - PIĄTEK
nibyMASA




KORYTO
1. 150g owsianych + 40g WPC + marchewka
2. 150g ryżu brąz. + 30g owsianych + 150g kuraka
Trening
3. 15g WPC + 150g ryżu brąz. + 150g kuraka
4. 200g karkówki + 2 jajka + 15g orzechów + warzywa
5. (Jajecznica: 6 jajek + cebula,czosnek) + 15g oliwy + pekińska
6. serek wiejski (200g) + 10g oliwy + marchewka



KOKS
przed śniadaniem : 5g Mono
do śniadania : 2x Gold Omega-3
po treningu : 30g Carbo + 5g Mono
przed snem : 3x Magne B6



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s135.html#post5
Serie rozgrzewkowe nie są wpisywane.
CC = ciężar ciała.

7/28
(klatka lekko, barki ciężko, triceps lekko)
Ostatni taki trening: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s137.html#post10

Push Press
30x5
35x5
40x5
45x5
47,5x5 / (+2,5kg)
{Komentarz: Git, nie było ciężko. Za tydzień dorzucę tylko 2,5 do ostatniej, będzie wtedy ładna rampa co 5kg, dalej bedzie do wszystkich serii 2,5kg szło.

Podciąganie sztangi do mostka szeroko
37,5x8
40x8
42,5x8
42,5x8 / (?)
{Komentarz: W sumie progresu jako takiego nie zrobiłem, ale ostatnio zacząłem lekko, a dziś już z wyższego pułapu co 2,5kg, za tydzień 45 będzie. Fajnie weszło.

Wyciskanie hantli na poziomej chwyt młotkowy
19x10
21x10
23x8
23x8 / (+2kg)
{Komentarz: Kurde hantle są po 2kg, jeszcze 25 utargam i może 27, ale dalej będzie ciężko, w tym młotkowym chwycie jest chyba nieco ciężej niż normalnie

Rozpiętki z hantlami na poziomej
10x12
11x12
11x12
{Komentarz: Gitara, weszło jak złoto.

Prostowanie ramion na wyciągu
zapis "nk" oznacza "n-ty" numer krążka
6kx12
7kx12
7kx12
{Komentarz: Suuper, tu już w sumie jadę ciężko, bo to nie jest jakieś główne ćwiczenie, także wolne fazy negatywne i pompujemy

Allahy
zapis "nk" oznacza "n-ty" numer krążka
6kx15
7kx15
7kx15
7kx15
{Komentarz: Gitarka.

Aeroby
Rowerek stacjonarny, 15min.

---



PIKCZERS
Chvj, na prawdę to jest 100% tego co sie da zrobic z fotą na obecną chwilę, nic lepszego nie cyknę, robione dezodorantem:



W rzeczywistości wygląda to gorzej. Aha i spodenki szerokie mam na focie, póki co dvpa jeszcze aż taka szeroka nie jest jak wygląda...
Jak dorwę kiedyś aparat dobry to zrobię w pozach, ale nie nastawiam się raczej na to prędko. Zresztą i tak nie ma co pokazywać.
Wiem, że góvno widać, ale nic nie poradzę, nie oceniajcie bo nie ma czego, wklejam tak bardziej zeby sie pokazac ze nie sciemniam z wypiskami



BZDETY
Trening super, ludzi nawet nie aż tak dużo, ale trochę jednak było, lekko duszno.
Wszystko fajnie weszło dziś, jutro nogi i bicek ciężko oraz plery lekko
Tak sobie wymyśliłem - nie wiem czy dobrze - że może nie byłoby głupim pomysłem robić na każdym treningu po rozgrzewce przynajmniej 1 dipsa i 1 podciągnięcie, z takim wyjątkiem wtorku bo mam podciąganie normalnie a dzien wczesniej dipsy oraz w poniedzialek bo mam dipsy normalnie, wiec tylko drążek by byl Chodzi mi po prostu o to, że robiąc kilka dipsów czy podciągnięć a resztę negatywów raz w tygodniu to chyba nigdy nie zacznę się podciągać sprawnie...



Track na dziś:





--


Xardero - haha no właśnie


-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Nie no, mięsko się z Ciebie robi, jak na rzeszowianina naprawdę dobrze

Nie bądź wobec siebie taki krytyczny, wiadomo skrajności nie są dobre - ani nadmierny zachwyt ani popadanie w depresję, najważniejsze że jesteś systematyczny, trzymasz miskę, robisz treningi i trzymasz się cały czas ustalonego planu

Jako że jestem tu tylko spam gościem z małą wiedzą, to na temat treningu niestety się nie wypowiem

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Fajny telefon
Ja miałem iPhone, ale mi obciążenie na niego spadło na siłowni jak robiłem bajceps i się poniszczył

Dobrze wyglądasz . Ja narazie mam trochę problemów życiowych, więc zawiesiłem wypiski, ale co jakiś czas zajrzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
Jako że jestem tu tylko spam gościem z małą wiedzą, to na temat treningu niestety się nie wypowiem

Julia nie jesteś sama. nigdy nie napisałam tutaj nic mądrego.

kurde a ja w pp nie umiem przekroczyć 47,5kg.

Carbon przepraszam , że tak spamuje w twoim dzienniku

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2011-01-14 20:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Carbon przepraszam , że tak spamuje w twoim dzienniku
ja też, ja też

jedna wielka spamiarska rodzina



Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
"jak na rzeszowianina naprawdę dobrze"
spooko, to znaczy, że jakbym mieszkał w Katowicach, to byłbym już przekozak, bo tam poziom zaniżony

ja nie wpadam w nic, pisze jak jest po prostu
wiadomo że będzie git, jak nie za rok to za dwa, chvj z tym


tak patrzę na tą fotę i doszedłem do wniosku, że obrazy malowane farbą są wyraźniejsze od tego


"Fajny telefon "
telefon służy do dzwonienia a nie do słit fotek robienia

"Julia nie jesteś sama. nigdy nie napisałam tutaj nic mądrego."
hahaha

"kurde a ja w pp nie umiem przekroczyć 47,5kg."
to bym się dopiero wtedy załamał


sie nie przejmujcie tak tym spamem, jeszcze połowy dziennika nawet nie ma, ja i tak sobie szukam po linkach także mi lotto, a przecież nie wiadomo jak naspamione nie jest, bywało gorzej


Julia dobry ten gif haha



Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-01-14 21:02:11

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
mnie tam się nieraz wydaje że spasłem się jak świnia, a nieraz że jest nawet okej, nie umiem się obiektywnie ocenić

nie jestes sam z takim tokiem myslenia
ja sie zastanawiam co teraz u mnie wyjdzie po redukcji bo kurde marzy mi sie taka pocieta sylwetka ze spora iloscia miecha


troche kiepsko na tym zdjeciu widac zeby dokładnie ocenic ale wydaje sie ze miecha przybyło wiec sylwetka na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ja wiem, ze nic nie widać, dlatego napisałem, że tak tylko wkleiłem

kurde marzy mi sie taka pocieta sylwetka ze spora iloscia miecha

to chyba każdemu się marzy (poza tymi co ją mają)

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Po waszych dwóch ostatnich postach musze stwierdzic, ze nie jestem sam i poczulem sie jak w domu

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium