SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak tam emocje przed podsumowaniem konkursu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Carbon, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja na rynku dziewczyn poniżej 20 roku życia więc się nie wypowiem
Widzę, że wrzuciłeś wzgórze, świetny kawałek, aż sobie włączyłam
i od razu przypomniał mi się utwór 'język polski', rewelacja

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
słabizna tylko 2 miejsce...














Graty, ale nie obrośnij w piórka za bardzo

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
nalezy się chłopu ;d

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dobry cykon zrobisz. Pozdrowienia. Wygrałes sprawiedliwie ;P

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Hubert - wczoraj mnie nie było na kompie po dodaniu wypiski już, a ciekawy bylem strasznie cały dzień, po cichu liczyłem na 3 miejsce, a tu niespodzianka i 2

Julia - hyhy
mnie też przez Ciebie naszło na starsze kawałki dziś też jakiś oldschoolowy track zarzucę

Stoker -
"słabizna tylko 2 miejsce..."
luz, jak bedę miał adresy to się zdzwonimy, tylko uprzedź chłopaków i sprzęt skołujcie...

dzieki, w piórka niee, ale w tłuszczyk pewnie tak

Dresso - dzieki jeszcze raz za bannery

Maciek - się zobaczy, nie byłem na to przygotowany, więc kompletnie nie wiem co kupić..


wypiskę dam wieczorem, bo teraz jadę na basen i piszę w ogóle z laptopa ojca

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
gratuluje.

ja też jeszcze nie wiem co zamówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
kup to co jest związane z twoim celem dotychczasowym na siłowni.

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dobra.


To teraz sprawa jest prosta.

Będa suple, o miche dbasz.


Dawaj tu swoje założenia na najblizszy czas.

Wlecimy z Hubertem zrobić z Tobą porządek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Ania - dzięki

Dresik - no wiadomo chociaż nie do końca, bo teraz czy ja wiem czy jest sens tak ostro suple w siebie walić jak pierwsza masa z glową..


adzik
Hubert ostatnio zagląda
Co do planów :
leci 5x5 do świąt, przerwa bo i tak nie będę miał możliwości ćwiczenia (cvhociaż jak się uda to basen, aeroby, drążek, tabata czy coś takiego - jak najbardziej), rok temu jako fatboy na swiętach chlałem (ostro..) ponad tydzień z rzędu dzień w dzień, patologia, tym razem nie będę, tego mozecie być pewni.
Na razie leci bez supli, po nowym roku chcę zarzucić mono, które już mam (600g łącznie). I reszta - sprawa otwarta, dieta jest 3700kcal w DT i 3300 (chyba) w DNT.
Trening też nie wiem jaki, Odin mi swego czasu pisał o ALRI, więc może to.

co do tego co pisałeś u Radka, odpiszę tu żeby nie spamować mu tam :
to mnie motywuje i wolę jak ktoś mi pojedzie szczerze niż pjerdoli że jest dobrze jak ewidentnie nie jest, tylko wolę jak to się pisze u mnie, po prostu dlatego napisałem, że masz rację, bo masz ja się nie obrażam nigdy, jakby coś, mam dystans, wiec można pisać co się myśli i się nie tłumaczyć z tego

aha i co do hajsu wygranego - mogę dorzucić z 3-5dych, więcej nie mam, rozważam zakup pasków do ciągów (z tym że bardziej do wiosła, bo w ciągach sobie przechwytem poradzę), trochę WPC, tak z 3x Vita Fit no i ze 2x gold omege-3 olimpu bo się kończy, reszta to nie wiem.
No jeszcze może carbo, bo obecnie piję po treningu.



Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-11-21 21:46:04

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium