SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
100g rodzynek ~ 80g cukru, trochę przesada nawet jeśli po treningu. Glikogenu az tak nie uszczupliłeś, węgle miałeś przed treningiem, a jeśli celem jest redukcja to je wypyerdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Aylar
no 100 może przesada faktycznie
będę jadł z 40g po trenie bo przydadzą się takie węgle, a zwykle jadłem tylko złożone w tym czasie + jakieś jabłko..
będzie np. 50g ryżu brązowego + 40g rodzynek
przed trenem 100g ryżu + kurak i by stykło spokojnie, a były by to jedyne 2 posiłki z węglami w dany dzień , czyli jadłbym 450g ryżu i 120g rodzynek na tydzień To mi raczej nie zakłóci redukcji - tak myślę
chyba to już lepsze wyjście?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Ci smakują te rodzynki?
Wywal je całkiem i opieraj się na wolno wchłaniających się węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
jw. w ogóle nie potrzebujesz fruktozy na redukcji. Nie pomoże a może podlewać.

Ponadto wyrzut insuliny duży = apetyt na szajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
hmm, Wuchta doradzał co innego w dzienniku koxamansa, no ale niech będzie, w sumie racja - nie ma co kombinować narazie skoro, póki co, idzie ładnie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Z tego co doradza wuchta sam korzystam :D CZyli jem szejki, szejki i jeszcze raz szejki ! :D Proste, tanie, szybkie i dobre źródło białka i tłuszczy. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Xeor o jakich szejkach konkretniej mówisz?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Jaja + cynamon + jakieś owoce (jabłko, truskawki) wszystko do miksera i pijesz :D do tego jeszcze 25g odżywki białkowej i palce lizać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6994
a ja chciałem zauważyć, że wreszcie muzę dobrą zapodałeś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium