SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566


oj będzie hardcore będzie
jak wam suplementacje przedstawię

tylko dogram szczegóły z Jackiem Rzesiowskim na bf i wam to przedstawię jak się na tym nie pozbędę fatu to idę na ciemną stronę siłowni
joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No to wypiski teraz z tamtego tygodnia





Na klacie sztangą trochu machnąłem większy ciężar, ale to i tka śmich na sali tylko tyle wyciskać ...

W unoszeniu nóg w podporze nie wiem co się stało ale pierwsze 2 serie normalnie nie mogłem





lekki progres w plecach w przenoszeniu za głowę i wiosłowaniu był z czego się cieszę
ale całą radość zepsuła niemożność "zrobienia" bicepsa, jakiś dziwny ból nie pozwalał mi na trening biców, a dokładniej to chyba coś z mięśniem ramiennym, przeszło mi już na szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566



Do spięć brzucha na ławce dorzuciłem 10kg które trzymam za głową (boli )
no i leciutki progres w barkach





Hack przysiady powoli uczę się robić i wreszcie dałem jakiś trochę przyzwoity ciężar, jednak ta wersja przysiadów to nie to samo co klasyczne ciężar trzeba obniżyć ale myślę że progress szybko będzie bo pierwszy raz robię tą wersję przysiadów


Sobotni trening tricepsów odpuściłem, coby nie obciążać ramion i dać im się "wyleczyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Dobra. Wierzę Ci

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
hehe Buby teraz będzie walczył z fatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Bubu sam jade podobnym, jedynie różni się nieco brzuch, plecy i klatka a pozatym to to samo

trening ułożony przy pomocy sam wiesz kogo

jest massacra, ciężar nie wielki, ale ostatnie serie np barków to już jest masochizm

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
O, znowu hurt

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
,, hehe Buby teraz będzie walczył z fatem ''

Jak jadł jakies puddingi i inne smacznosci na masie to nie dziwne, ze sie teraz redukuje :D

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dalej sie redukujesz czy teraz co innego robisz ?? A i takie pytanie co jesz po treningu zwykle ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
madu a w co ??

Koluszek teraz i po wsze czasy

King no barki jeszcze ujdzie ale przysiady po tych seriach łączonych to dopiero daje popalić w dupsko

Meruś co tydzień chyba będę wypiski dawał bo codziennie nie mam czasu żeby przysiąść po treningu i wklepać ;-P

Brogo, oj żebyś wiedział niepotrzebnie luzowałem tak diete na masie, ale i tak mogło być gorzej

Pereziusz niedawno masę skończyłem i teraz redukcja na masie to carbo + wey i za niespełna godizne kuraka z ryżem albo makaronem,

aktualnie an redukcji odpuszczam sobie carbo, i po treningu 10g BCAA potem aeroby i przed końcem aerobów whey i po aerobach posiłek składający się z kuraczka i makaronu albo ryżu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium