SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kamiru całkowity brak czasu
jak skończę robić samochód to wtedy dopiero coś ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buby, nie kaz nam dlugo czekac

Kamiru, Dania dla mnie ok, juz sie tutaj zadomowilam Choc to nie moj kraj i sporo rzeczy mi nie podchodzi, czasem nawet mnie wkurza. Sa tez rzecz jasna pozytywy. A mieszkam we wschodniej Jutlandii, w Aarhus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
brak relacji :( ktos sie obija w prowadzeniu bloga :p

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo buby to sobie teraz rakiete w garazu sklada i blog poszedl w odstawke

Kamiru, wiesz co? Moj maz znalazl gdzie na necie takie malusienkie gi na rocznego szkraba i o niczym innym nie gada. I juz teraz sie dowiedzialam, ze jak tylko nasz maly skonczy 7-8 lat to musi zaczac przygode z sztukami walki: judo albo bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Martucca
No 7 lat, to juz chyba nawyzszy czas!



A tak na powaznie czym wczesniej, tym lepiej tymbardziej, ze w grupach dla dzieciakow nie ma praktycznie zadnej walki tylko trening ogolnorozwojowy z elementami techniki. Fajna sprawa, jak ojciec zadba o "ogolne wyksztalcenie sportowe".

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
hehe matrucha rakieta będzie tylko żeby odpaliła

ale trafiłaś to jest właśnie przyczyną może w lutym go skończę potem jeszcze nagłośnienie jakieś wstawię porządne i będzie cycuś glancuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
buby jaka masz ta furmanke?

mnie najbardziej rozwala jak do malczana wsadzaja naglosnienie wiecej warte jak sam maluch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
fordeo mondeo
mk2

no i opla vectre na spółkę z braholem, ale on tym w zasadzie tłucze odkąd sobie mondło kupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, buby jakies james-bondowskie wybuchowe cudo w swoim tajemniczym garazu sklada Moze jakies foto sobie zrobisz na tle tego cuda? Tego jeszcze nie bylo

Kamiru, mysle, ze dziecko lepiej sportem od samego poczatku zainteresowac niz podsuwac gry komputerowe i chipsy (co tutaj jest na porzadku dziennym). Wiec nie mam nic przeciwko, problem w tym, ze ... hmmm... On sie jeszcze nie urodzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pomyślimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium