SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
fasola mówią ze nie za dobra

brokuły kalafiory papryka pomidory ogórki cebula sałata....... etcetera

unikaj w zasadzie tylko, fasoli, kukurydzy, marchwi, ziemniaków, buraków, groszków, dyni, w zasadzie z tych często używanych to tyle "zakazanych"

a sałatki to jakiegoś nie ma szału bez dodatków tłuszczy pod różnego rodzaju postacią, więc "na żywca"

Ja dziś odpuściłem trening bicków i tricków bo nie miałem czasu na trening, a wieczorem mi się już nie chciało smyrać na mordownie zimną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
A czemu fasolka nie? Przecież czerwona jest bardzo fajna A marchewkę to ja sobie wcinam ;p

Można dodać jeszcze kapuchy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
odnośnie fasoli to nie wiem, tak mówią spece z tej materii, a ze ja jej nei jadam to wierzę im na słowo bez dociekania

marchew surowa jeszcze ok, ale gotowana ma wysokie ig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Fasola czerw. ma wysoką zawartość białka. Hm.. a marchew tyko surową wcinam bo gotowanej nie lubię, o IG też wiedziałam. Ja cały czas na niskim jadę hehe ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
takie białko to o .... rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
A jakbyś był wege?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak bym był wege to bym się pod ziemie zapadł

żart ofkorse coby się jakieś sxe nie obraziły, o ile są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
wegetarianizm coz za okropne slowo :( prawda buby?:-]

Buby miales podac swoje ,,maxy'' czy tam cos takiego :) kiedy sie wrescie tego doczekamy ?:-]

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie doczekamy się
zgubiłem kartke gdzięs

potem nie sprawdzałem już i robiłem treningu intuicyjnie dobierając obciążenia i już next tydzień będzie wsjo dopięte na ostatni guzik i zacznę wypisy z treningów

z tego tygodnia wypis postaram się dać w niedziele ( i ogólnie wypisy z treningów będą robione chyba co tydzień bo nie wyrabiam z czasem aktualnie, i tak do połowy lutego zawalony robotą jestem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze, ze Buby od nowego roku daje ostro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium