SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
hehe Martucha bardziej na voodoo
guru nie, bo się wysokości boje (bardzo, to taka ma pięta ahillesowa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe- jedno pewne- na mnie z gory patrzylbys na pewno
A w ogole to jak postepy? Kiedy beda jakies pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
MArtucca, nie uda ci sie ja go na sesje rozbierana namawiam juz od miesiaca, a on nic zimny jak skala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
moze woli chlopcow i jak go jakis poprosi to wtedy sie zgodzi





http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Everr, poprosisz go?

Buby, pisales, ze masz juz nowe majtasy- pokaz, pokaz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Martucha a ile masz wzrostu bo ja tylko 173 więc możliwe że nie z góry a np: face to face albo face to boobs

Everr no wiesz, na publicu, trzeba było dyskretniej, private massage

Obliques sesje zrobimy

a co zdjęcia majtek, proszę bardzo, zrobię jak wypiorę

P.S. trening dzisiejszy przekąłdam na jutro bo wybiłem palca na interwencji dziś i w ogóle takie jazdy ze szok były i padam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Trening B5 80% (24.Listopad.2007)
1. Martwy ciąg na prostych nogach 4serie / 89,4kg
2. Przysiad ze sztangą z tyłu 4serie / 83,6kg
3. Wyciskanie na ławce dodatniej 3serie / 47,2kg
4. Wiosłowanie Jednorącz w opadzie 2serie / 47,2kg
5. Partial High Pulls 3serie / 47,2kg


WYPAS !!!!!!!!!!!!!!!!
Nie no curwa ! że ja wcześniej tego nie robiłem zanim skończył mi się Cell Pump (bo dziś właśnie się skończył)
Wsypuję na wagę 2 miareczki jest 8g w puszcze prawie pusto to siup do szejkera resztę wyszło 20g (2 porcje) i trening MASAKRA !!

Mam w zapasie ejszcze 2 puszki dużego Cell Pumpa ale chce ich wziąć razem z KO za jakiś czas, ale nie wiem czy się nie skusze i nie otworzę jednej i zacznę zapodawać po 2 porcje na raz (tym bardziej że prawdziwy hardcore od poniedziałku bo wchodzę na 90%)


A teraz przedostanie białko z BSN a zarazem ostatnie z serii Syntha-6

Syntha-6 z BSN o smaku Vanilia Ice Cream



Smak: NAJLEPSZA zdecydowanie NAJ wanilia jaką w życiu swym marnym piłem Stawiam na równi z czekoladą Cytosportu i Ciastkami z kremem Syntraxa !! i nie ma możliwości by te 3 białka nie znalazły się u mnie w domu w dużych puchach ! (tylko za jakiś czas ) No poprostu nei da się opisać, takie nie za słodkie, a bardzo wyraźne w smaku WANILIA NUMBER ONE !!
Rozpuszczalność: Bardzo dobra (troszeczkę piany ale szybko opada)
Ocena: 10/10



Dżiżas curwa roz******la mnei energia, niestety idę do roboty a miałem iśc na koncert Acid Drinkers ale odpuściłem czego teraz niezmiernie żałuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Buby wybredny sie robisz, pozniej zadna Ostrowia ci przez gardlo nie przejdzie
Jak masz za duzo energii to ja mam dywany do potrzepania, zajzyj w drodze do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no ok wstąpię potrzepać przed pracą

a co do białek to fakt ;-P rozpieściłaś mnei tymi synthami i tylko w razie kryzysu kupię ostrowię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
czesto przegladam twoj dziennik alenigdy sie jakos nie wpisywalem ;d tych bialek to ty juz niezle zjadles w twym marnym zyciu hehe. sog za fajnie prowazony dziennik :) pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium