SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Leviathan dziś zżarłem pozostałe 6 capsów

1 rano na czczo - i tak jak poprzednio, serce mocniej zabiło
drugi po 3 godzinach - stan powtórzony

przed treningiem wziąłem 2 capsy i zaczęło się ciekawie, taki jakby ucisk w głowie, serce przyśpieszyło trochu, na treningu nie było jakiegoś tam większego pobudzenia, ale za to pełne skupienie i koncentracja ciężko opisać to uczucie przez połowę treningu stan ucisku w głowie sie utrzymywał potem znikł, trenowało się zayebiście

pozostałe 2 capsy wziąłem o 18 i takie same objawy jak przed treningiem


Pozostało mi jeszcze 6 capsów Stimulanta, 3 wezme jutro przed treningiem pleców

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-10-01 19:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Uzależnisz się od ucisku w głowie
Rączki nie telepią ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
buby to juz zaczyna przypominac blog uzaleznionego od stymulantow oby nie z jednych na drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie no rączkami nie telepie
na terapie się najwyżej wybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to razem z moim synem on wlasnie sie uzaleznil od ssania wody w spray`u do nosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
moge iśc z twoim synem ale pod warunkiem ze ty tez pójdziesz, bo wiesz opieka

a tak btw odnośnie dzieci, ostatnio mnie ojcem zrobili i się nie nadaje do tej roli w ogóle, niby dziecku się nic nei stało, ale mój stan był fatalny bycie nianią to nie lada wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma problemu, opieka musi byc...
he he znam to, wiekszosc ludzi zostawionych z malucham placze po chwili glosniej niz on, ja tez sie nie nadaje do wychowania dziecmi, za to dzieci bardzo dobrze wiedza jak sie wychowuje doroslych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
obliques może nie płakałem ale co zrobić nie wiedziałem jak płakało były to najgorsze godziny w moim życiu i już nigdy nie zgodzę się na poniańczenie bachora, no oprócz swojego (jak się nie będzie bać taty )


Co myślicie o tym rowerku
http://www.fitness-sport.pl/catalog/product_info.php?cPath=25&products_id=395

bo ciężko znaleźć coś w tej cenie z dużym kołem zamachowym, ten ma 6kg, firma nieznana ENERO (rumuńska, tak google mówi)
Ale nie będę na nim robił HIITów itepe tylko aeroby to może by te 6kg stykło
que ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
on wlasnie sie uzaleznil od ssania wody w spray`u do nosa

Obliques, dobre to jest ? Po ile jeden ? Jak długo trzyma ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Dzieci wiedza co dobre więc dobre

Sąsiad odp. proszę na pytanie na temat rowerka chciałbym poznać twoją opinię o nim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium