SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
To nie ja
Tak sie tylko ogólnie zastanawiam... ja już wiem, ze jak dobrze to dobrze i nie będę kombinować
Jak się ma BCAA do wheya? To i to razem można, czy się wyklucza? Jak to wliczać do diety?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kiedys tez o to pytalam, z oplotkowych i to na tamatym forum odpowiedzi wyszlo, ze BCAA szybciej sie wchlania, i nie a kalorii, i tyle Moze ktos teraz cos wiecej i konkretniej powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Maduś są tac to nie żart co pochłaniają bcaa nawet po ponad 100g dziennie (np: Rafał Borysiuk) w celu "nabicia" mięśni, i z tego co pisze sprawdza się doskonale (ale portfel trzeba mieć grubu albo sponsora) lecz nie można tego robić zbyt długo bo cośtam


BCAA to aminokwasy egzogenne (czyli takie których organizm se sam nie wytworzy i trzeba podać z zewnątrz) izoleucyna walina i leucyna się zwą
spokojnie można się bez nich obejść nie podając ich z supli tylko z żarcia
ale w takich okresach jak rzeźba robiąc aeroby tuż po treningu są nie do zayebania

oczywiście można zastąpić je białkiem najlepiej wpi czy wph, ale uzupełniać bcaa białkiem nie ma sensu za bardzo, bo dostarczysz ich właśnie z wpi i wph albo to albo to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
BCAA można powiedzieć że są w każdym pełnowartościowym białku.

jednak ile po aero/treningu WPC/WPI się do tego nadaje, to przed nie bardzo. Obciążymy układ trawienny, możemy mieć trudności z poprawnym wykonaniem ćwiczenia, mdłości jednym słowem dyskomfort.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Hellsing co by zakończyć twoje nocne obawy niepewność i stosunki przerywane...
tzn sny

Oto to cudo nowe które wygrałem w konkursie sfd





Białeczko Whey Protein z firmy Nature's Best (wpc i wpi) o smaku mięty








Smak: Trochę się obawiałem że nie będzie za ciekawie, bo jak to białko o smaku mięty nie no nie może być zbyt dobrze. Ale SZOK !!! smak jest ZAYEBISTY, mięta nie jest zbyt intensywna i czuć taką słodycz też trochę. Na prawdę SUPER smak
Rozpuszczalność Się rozpuszcza się idealnie tylko torchu piany która szybciutko opada.
Ocena 10/10 i tka oto kolejne białeczko dołącza do mojego grona tych NAJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To takie miętowo-czekoladowe???!!!

Zielonej Budki takowe lody uwielbiam, więc jeśli to jest gites, to chyba kupuję...

King, ja tam walę Ostrowię przed HIIT i jest OK .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-10 09:29:46

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie Radosuaf
Mięta i tylko mięta )

wczorja miałem cąły dzień luzik (grila zaliczyłem zamiast treningu barków, oczywiście kuraczek z szaszłykami warzywnymi ) i zaraz wskakuję na rower na godzinkę potem 2 posiłeczki trening i do roboty

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-10 09:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
radosuaf po ostrowii bym zwymiotował, a na treningu było by nie za dobrze...

Oczywiście jest to rozwiązanie z braku dostepu do BCAA jednak nie najlepsze

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak będę większy, to się będę martwił o spadki. Na razie nie ma mi z czego lecieć .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Bubyjak tak chwalisz smak, to może i ja spróbuje tego białka następnym razem Mięta - brzmi bardzo ciekawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium