SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Obliques z tym smakowaniem jak wino to lepiej nie, bo smaki dostane, coś ostatnio mnie ciągnie do alko

No testy białeczek trwają niedługo kolejne 3 nowe białeczka (+porcja Horse Powera który pójdzie jutro przed treningiem)



o których niedługo przeczytacie opinie (fota kijowa bo z laptopa i przy świetle dziadowskim)

No i czekam najbardziej na tą Syntha 6 z BSN od ciebie ale to poczta polska

Dziś też przyszedł mi od szoha Baton z Universal Nutrition


(fota kijowa bo.. j.w.)

No i curwa, nie wytrzymałem i cheat meala zastosowałem. Najlepszy baton jaki w życiu jadłem, normalnie cud malina, zayebioza, polecam z czystym sumieniem




Teraz Wypis z wczorajszego treningu
Trening A11 70% (28.Październik.2007)

1. Przysiad z sztanga z przodu / 47,2kg
2. Martwy ciąg / 62,6kg
3. Wyciskanie Sztangi na płaskiej / 36,8kg
4. Wiosłowanie oburącz sztanga podchwyt / 47,2kg
5. Wyciskanie sztangi zza głowy / 23kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie, kiedys wyslalam kolezance ksiazke to szla dwa tygodnie, ale jestem w stresie, moze celnicy uznali to z podejzany pakunek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wezwania nie dostałem

choć w sumie jest to możliwe

Mam kumpla celnika ale w Przemyślu, tamtędy szło nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Mi mili a Obliques w szczególności przyszła mi dziś od ciebie paczuszka z białkami <happy> I to nie byle jakimi ale tymi z najwyższej półki i są to:
Syntha-6 z BSN o smakach Ciasta z kremem, Wanilia ice cream, i Machaccino
True Mass z BSN o smaku Truskawkowym (którego już miałem kiedyś ale zapomniałem jak smakował, pamiętam że dobrze, niedługo sobie odświeżę pamięć )
Oto one:




Jestem podekscytowany i najchętniej zjadłbym wsjo już dziś, ale Low Carb zobowiązuje Ale idą w pierwszej kolejności do Testowania

Jeszcze raz WIELKIE dzięki Obliques

Doszły również dziś do mnie próbki 2 białek i 2 stacków



są to:
- Kaizen 100% Whey Protein Czekoladowy (którego smaku jestem baaardzo ciekawy)
- Matrix Syntraxa Cream & Cockies (którego już jadłem wczoraj i opinię wyrażę za chwilę)
- NO Shotgun z VPX porcja
- Extreme Stack z Kaizena

Dzięki Philips (choć pewnie tu nie zagląda )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Uff a ja juz zaczelam watpic i nawet przed chwila e`maila napisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Teraz pora na Wypis z treningu i opinie o 2 produktach

Trening B8 70% (30.Październik.2007)
1. Martwy ciąg na prostych nogach 4serie / 64kg
2. Przysiad ze sztangą z tyłu 4serie / 62kg
3. Wyciskanie na ławce dodatniej 3serie / 38,4kg
4. Wiosłowanie Jednorącz w opadzie 2serie / 39,4kg
5. Partial High Pulls 3serie / 44kg

A teraz coś o :
HORSE POWER z Ultimate o smaku Watermelon




Fajnie się ćwiczyło nie było jakiegoś dużego pobudzenia, ale daje rade, skład ma w sunie nie najgorszy. Po około 10 minutach miałem coś jak mrowienie na twarzy takie dziwne uczucie trochę. Smak tragedia, po przysiadach mi się odbiło nim trochu i było niesmacznie

MATRIX 5.0 z Syntraxa o smaku Ciastek z kremem



Smak: po prostu wypas, nie ma bata jak skończę zapasy to białko będzie u mnie stało w barku i kusiło (taki trening silnej woli będzie ciężko nie pić w innych porach niż tylko okołotrenngowo, jeśli dalej Low Carb będę jechał) NUMBER ONE do tej pory, ale przyszło dziś zagrożenie w postaci Syntha-6
Rozpuszczalnośc: dobra
Ocena: 10/10 a nawet 11:10 po prostu malina

Obliques, odpisałem

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-10-31 12:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wczoraj treningu nie zrobiłem bo do domu z roboty nie wróciłem, ale przed chwilą z zaległego treningu wróciłem i porządnie go zrobiłem

białek z bsn dziś nei piłem, za to
kaizen 100% Whey Protein Czekoladowy
Smak: niestety ale mimo że zachwalany smak to jednak kaszana jak dla mnie, strasznie dziwny posmak, i czekolady to nie przypomina za bardzo
Rozpuszczlność: bardzo dobra

Wypis z trenu później jak się wyrobie, a jak nie to w niedziele, bo jutro na koncercik The Analogs po robocie uderzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No mowilam mowilam, ze bialko moze miec dziwny posmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
muszę ci przyznać rację

a teraz wypisik

Trening A5 70% (2.Listopad.2007)

1. Przysiad z sztanga z przodu 4serie / 62,1kg
2. Martwy ciąg 4 serie / 89,4kg
3. Wyciskanie Sztangi na płaskiej 3 serie / 44,2kg
4. Wiosłowanie oburącz sztanga podchwyt 2 serie / 68,4kg
5. Wyciskanie sztangi zza głowy 2 serie / 31,6kg

Było ciepłe lato...
nie tak..
Było lekko, tylko trochu się spociłem, ale to tylko 70% ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Dzisiejszy trening przekłądam na jutro bo sponiewierany jestem na maksa po koncercie (klub rozyebany, a raczej sufit w klubie ) jeden z najlepszych koncertów The Analogs mimo zakończenia demolką

Kaca nie mam dietę trzymam, i zaraz w autobus i do roboty bo samochoda na monitoringu zostawiłem

Kurde brachol jedzie do Przemyśla bo mają zakładać jakiś system alarmowy w firmie jakiejś i bierze aparat na jakiegoś miecha <grr> więc będzie niekolorowo przez ten okres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium