SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Siema Buby!
Jakos mi powiadomki wypadly.
Przegladalem ostatnich kilka stron i widze, ze... na maksa spameria.

Jak tam cele teraz sie prezentuja?
Waga?
Siła?

Napisz cos, bo ciekawy jestem.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wy tu o stringach itepe
a ja po baaardzo ciężkim dniu myślę co tu zrobić od stycznia

I wykombinowałem że:

CEL Masa, lekka masa na LowCarb, rzeźba koło marca dopiero

TRENING
Będzie to taki sam trening jak Banan ma w swoi blogu, a mianowicie CYKL PRIORYTETOWY : Mieszanie priorytetow czyli PRIOR-SPLIT 15/10/5 3AR-3BR (X) (więc będę studiował ostro temat za jakiś czas )

DIETA
Low Carb z węglowodanami okołotreningowo (uzależniony od tej diety jestem)

SUPLEMENTACJA
I tu mam największy dylemat
zapytam o radę na ten temat mądrzejszych tego świata, z bf

do kombinejszyn mam takie cuś





2xKnockout
2xCellPump 665g
~700g Monohydratu Creapure z Ultimate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
O Kamiru brachu !
No myślałem ze już olałeś moje zmagania całkiem ale fajnie ze jesteś

A co do zmagań to pare stron w tył jest fota bicka i kalteczki
a podsumowanko zrobię koło 10 grudnia (choć może się opóźnić z przyczyn naprawy karoserii samochodu, i zamontowania nowego nagłośnienia i paru bayerów, która zejdzie dłużej niż mi się wydawało <grr> )


A najbliższe plany post wyżej


P.S. wypisy z treningów miały być wczoraj ale nie wyrobiłem, mam nadzieję że jutro po treningu mi się zechce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Martuca - hmm w starym temacie byly ale u mnie nie ma co ogladac, skora, kosci i tluszcz na brzuchu. miesni ani seksapilu nie znaleziono


Buby - swoja mozna i baba moze swojego ale nie jeszcze 10 jego kumpli
co do klaty, masz wystajace lopatki ? czujesz prace klaty podczas wyciskania czy glownie rece/bary ? wynalazki typu brama robiles ? co do cyklu to zadnej magi nie ma. Ma byc typowy cykl czy raczej stala suplementacja ?


Obliques - zaufanie wiadomo ale okazja czyni zlodzieja wiec... zreszta u nas ostatnio na wieczore panieskim zrobilo sie grubo, niedoszla panna mloda zaczela sie bawic z jakims tam gosciem, bylo im milo tyle ze na impreze wparowal niedoszly pan mlody i z wesela nici

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No everr właśnie miałem plan jechac stałą suplementacje kreatyną (po to kupiłem kilo creapure ) ale mi się odwidziało i od dziś krete odstawiłem

a od 7 stycznia (najprawdopodobniej) zacznę 1xCellPump + 1xKnockout

w ten sposób że:
- pierwsze 17 dni Cell Pump (porcja rano i porcja przed treningiem)
- kolejne 33 dni Cell Pump + Knockout (rano CellPump przed treningiem Knockout)
- po treningach ~5g Creapure



Co do klaty to czuję ją bardzo dobrze podczas ćwiczeń błędów w technice na 99,9% nie ma.
Bram niestety nie posiadam
Pasowałoby w next treningu postawić na sztangielki + pompki na poręczach, ale tym się niedługo zajmę

Później wypisy z treningów zaległych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale z kreta to sprawdz najpierw, czy aby w srodku to to samo co na opakowaniu Zreszta zaczynam miec watpliwosci czy sens jest cokolwiek ponad wit C brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Raczej ufam tym firmom
Olimp/Biogenix i Ultimate Nutrition
dla meni pewniaki...

...choć wiadomo ręki uciąć sobie nie dam

w każdym bądź razie sprawdzone suple, więc nawet jakby czegoś nei było, to efekty mają na nich ludzie znakomite, więc się nie boję ze jakieś niedziałające kompletnie g****


P.S. właśnie sobie fajny topic znalazłem autorstwa Carire, polecam zajrzeć
https://www.sfd.pl/Kulturysci_poza_sezonem...-t282435.html

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-12-05 19:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z tymi efektami to wlasnie nigdy nic nie wiadomo, czytales na bodybuilding.com komentarze do BSN? Tam jest wielu ludzi co to bralo i bierze i sa zadowoleni. Ciagle powtarza sie uwaga, ze zawsze jak brali mono to ich peczylo, gazy itd a po BSN nie, nie mowiac, ze wielu glosowalo na ta krete jako krete roku, hmmm... Placebo, czy jednak to nie jest takie zwykle mono, ciekawe jaki sprawa bedzie miala ciag dalszy?
PS. Moj maz tez robil na tym cykl i bez naciagania efekt mial ladny i nie mial zadnych problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
odnośnie BSN https://www.sfd.pl/BSN_-_wałkowane_produkty-t367011.html (ale widzę ze czytałaś już bo twój wpis jest )

A w kwestii monohydratu to ja sobie zdanie wyrobiłem już, i EVER & Never nie kupię monohydratu skąd innąd niż z laboratorium niemieckiego SKW Trostber (ta kreatyna brana jest do badań niezależnych ) (przykład Ultimate, Kaizen)

Dlategóż że brałem mono z Vitalmaxa i Activity i jakoś nie czułem skoków ciśnienia, po wzięciu porcji Creapure z Ultimate aż mi łeb rozsadzało, po około 2 tygodniach się unormowało, ale z wcześniej branych firm nic takiego nie było. Może to nie świadczy o tym że Chiński monohydrat nie działa, ale dla pewności wolę wziąć kreatynę z miejsca z którego jest brana do badań i jasno wynika ze działa

I ogólnie suple wiadomo nie dają dużo, ale jakoś tak fajnie mi się z nimi żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buby w końcu udało mi sie założyć Dziennik , jako fachmana od redukcji proszę o opinie, na każdy możliwy temat :) związany z redukcją .
https://www.sfd.pl/Road_King/Dziennik-_Redukcja,_a_potem_masa_,_rzeźba_.-t367278.html

Zmieniony przez - road_king w dniu 2007-12-05 21:44:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium