SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no i to baaardzo kataboliczne aeroby
trwały ponad 2 godziny

ale przed imprezka zjadłem 250g sera twarogowego i wypiłem tego ***anego SO co niby białkiem miało być 2 pełne miarki więc jakieś tam zabezpieczenie było, nie pogoniło więc strawiło


A co do kolegów to fakt, można na nich liczyć, ale specyfika mojej roboty nie pozwala na to że nie można liczyć na drugiego, bo wtedy łatwo można dostać po mordzie


ogólnie czuję się świetnie tylko nogi obolałe niesamowicie, całe w siniakach ale to standard po takich imprezach i pomału będę sie musiał zbierać do roboty na nocke bo dziś wyjątkowo autobusem, samochód zostawiłem w rzeszowie

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-09-16 14:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
co za koncert ? gdzie nowe foty ?

i nie trzep za mocno bo cos jeszcze urwiesz

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Koncert Bulbulator i Flat Caps i jeszcze jakieś 2 kapele ale nie znałem i nie chce znać bo kiepskie
z tym trzepaniem zapamiętam
foty poniżej (z treningu) bo na inne nie mam na razie czasu zrobić


17 wrzesień 2007 Klatka, Triceps, Brzuch
Klatka
1. Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej / 12x47,2kg /9x47,2kg /6x47,2kg /6x45,4kg
2. Rozpiętki na płaskiej 4serie po 12 powtórzeń ciężarem po 12,7kg
3. Wyciskanie sztangi na płaskiej /12x33,6kg/ 12x33,6kg/ 12x33,6kg
4. Przenoszenie sztangi za głowę leżąc na ławce 3serie po 12 powtórzeń ciężarem po 24kg
Triceps
1. Prostowanie ramienia na wyciągu górnym 4 serie po 12 powtórzeń ale nei wiem ile kg bom sem nie zapisał
2. Wyciskanie francuskie siedząc 4serie po 12 powtórzeń ciężarem 21,1kg

No i na koniec kilka fotek


















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nieeee. Rosniesz w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
rosnę
ja chce zmaleć a nie rosnąć

nie no żart ale ten fat wsjo psuje, trzeba będzie się wziąć ostro za niego, od stycznia, bądź lutego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
buby jak ty redukcje na wiosne zrobisz to sie na plazy nie opedzisz od lasek. O la la la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jedno ale

kto Cie ****a uczyl spodnie nosic ? pokaz wreszcie brzuch i nogi zeby mozna bylo efekty ocenic

co do planu czemu ostatnia seria w wyciskaniu mniejszy ciezar i mniej powt ? osobiscie zrobilbym 2 wyciskania po kolei a dopiero potem rozpietki i na koncu przenoszenie. a tricpesu bym z klata nie cwiczyl, biceps by tu pasowal

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
everr nie prowokuj go bo sie znow w tych za duzych majtach pokaze, brrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
obliques kupiłem se już mniejsze ostatnio majtochy
a co do odpędzania to, zamach wezmę

everr bebech i nogi będą, ale tak jak pisałem na razie brak czasu może do końca tygodnia, tego, najpóźniej następnego (ale bebech to tragedyja)

a co do treningu, to można i tak jak piszesz nawet kiedyś tak robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
uff wróciłem z roboty wypiłem co miałem wypić białeczko cell pump i przedostatniego już cocaine'a i spadam na trening plerów powoli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium