SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No buby widze, ze znowu testujesz batony.

Jak tam po swietach?

Ja troche sie zagalopowalem i chyba bedzie sie trzeba do treningow w najblizszym czasie abrdziej niz zwykle przylozyc.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kamiru po świętach rewelka wyluzowanie psychiczne itepe, ogólnie były spoko, choć nigdy za świętami specjalnie nie przepadam

Na treningu dziś byłem

i parę maksów zmierzyłem, ale w mordowni zeszyt zostawiłem, i nie chce mi się tam już wracać dziś


Przed chwilą wypiłem Massive Gainer Plus z Activity bananowy a za chwile obalę master meala z dodatkową porcją ryżu i mięskiem z kuraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
no no, czekamy na te maxy :] a jak tam buby wczoraj ?;]

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
maksy jednak dam jak wsjo pomierze czyli w styczniu na początku

a wczoraj trzeźwo i spokojnie
dziś się imprezka szykuje ale jutro mam do roboty na rano więc nie tykam nic alko

sija, będę jak będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najszczersze i najgorętsze życzenia na Nowy Rok,spełnienia wszystkich marzeń, najdziwniejszych i tych najskrytszych, niech moc i siła będą z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Road King dzięki





I taki wierszyk bądź co bądź pewnie i tak każdy go smsem dostał z 20 razy to macie raz jeszcze

ile wpadek miał Kaczyński,
ile dziewczyn miał Łyżwiński,
ile Giertych miał idei,
ile w Tusku jest nadziei,
ile Lepper ma wyroków
tyle szczęścia w Nowym Roku

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-01-01 09:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
widze, ze sie dobrze bawiles ;P u mnie nie bylo tak fajnie ;f

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no było jedwabiście
zaczęliśmy o 19 skończyliśmy o 5
a jak oblukałem filmiki nagrane to ja ******le nie pije już

czego u ciebie nie było git ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja tylko dwa piwka i spacerek z koleżanką, wiec bez szaleństw

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
gdzieś ją zadarł

Zrobiłem porządek przed chwilą

wódy zostało 3 butelki 0,7 + połowa jeszcze jednej
Piwa 33 puszek
Wina 2 butle całe
Whooj chipsów i paluszków

Oj trzeba będzie to skończyć żeby się nie popsuło, tylko spać mi sie chce jak cholera, bo spałem ze 3 godziny, ale kawa do tego jeszcze kawa, i będzie dobrze jak nie siądzie pikawa

A więc wołam ludziów i poprawiny Całe spamerstwo z D.T. zaproszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium