SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O buby GM znasz, wlasnie zakupilismy i i dzie do nas i tak sie zastanawiam, to normalna kreta, no nie? Namowilam meza by wzial, ale sie zastanawiam nad jednym, bo czesto ludzie pisza o pobudzeniu,hmmm... chyba nie bedzie problemu ze snem po wzieciu przed wieczornym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie powinno tam to kreatynka + ciutke tyrozyny i betaniny i to chyba wsjo, prosty stack, taka alternatywa dla cp

tylko weź i sobie wypij porcje od męża i spróbuj jak smakuje, niebusia w gębusi normalnie, jak mleczyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale ja sie boje takich dziwnych rzeczy, jeszcze mnie pogoni, albo spuchne jak bania - to dopiero bede miala obwody , ale na pewno smak sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no o smak chodzi

i nie bój nic takich rzeczy, możesz śmiało jak kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Dziś wyjątkowo przed trenem wziąłem KO = Nitroxa do tego
było bosko

o nitroxie już pisalem ale nie zaszkodzi

Nitrox firmy Megabol



i po zmusowaniu




Nitrox daje rade, na prawdę, jak brałem solo to pożądnie pompował mięcho, w połączeniu z KO dziś aż mi mięsko rozrywało, fajne połączenie, godne polecenia
Smak kijowy troche, wcześniejszy co miałem był lepszy, ten nie wiem jaki to jest bo nie pisze.


Przed treningiem spożyłem sobie moje danie ulubione




ryż basmati 125g
kuraczek piecozny 150g
i kapusta czerwona


a jak to pisąłem to zapiekanki sobie szamałem (taki cheat meal) i animal boosterem z megabola waniliowym popijałem




Zapiekanki pycha

Animal Amino Booster Waniliowy z Megabola
taki sobie, pieni się jak ostrowia ale smakuje troche lepiej nie polecam
Ocena: 2/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
widzę Buby, że cały czas urozmaicasz sobie dietę różnymi fajnymi pomysłami i potrawami :) :P

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie no aż tak cały czas to nie

ale musze bardziej zacząć koryta pilnować bo jednak fatu przybyło trochu w boczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Co lepiej brac 2 x Massacra czy Massacra + KO ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie brałem nigdy solo tego ani tego

ale że mam bysiora nad małym to sobie daruję massacrea i jej ww proste w porze innej niż przed treningowa i dlatego w nie treningowe biorę KO


Ko jak już wspomniałem nie robiło szału i po ścianach nie latałem, ale mięśnie fajnie "nabite"
Massacra doszła w drugim tygodniu, i biorę ją przed treningiem 30 minut i spisuje się świetnie

opis obu stacków jest stronę wcześniej (ostatni post)



Wczoraj poszła klatka




dziś nóżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bubby a możesz rzucić przepisik na te zapiekaneczki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium