SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To może zmienić nazwę bloga na : Walka o fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
i może jednak nowy blog, tak nieśmiało proponuję....?
Jak nie przychodzą powiadomki i trzeba jechac od początku, a na serwerze jest tłok, to foty z pierwszej strony ładują się sto lat...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kuro o to to akurat nie muszę walczyć

Maduś nowy blog będzie jak porobię foty sylwetki nowe


--------------------------------------------------------------------






To lecim...

Poszedłem na trening z powerem jak rzadko kiedy (dobry dzień)

No i progresik o 5 kg w MC w pierwszych 2 seriach
w 3 jako ze ostatnio zrobiłem 5 powtórzeń to nie dodawałem kg, byłem pewien że tym razem pocisnę minimum 6 razy, lecz nie zakończyło się tak jak planowałem i obyło się na 4.... next seria postanowiłem ze dam mneij niż ostatnio bo normalnie czułem że nie dam rady i też tak zrobiłem, 5kg mniej niż ostatnio i niespodziewajka 1 powtórzenie mniej... ale nie zrażony bardzo przeszedłem do wiosłowania jednorącz w opadzie

pierwsza seria replay, 2 dołożyłem 2,5kg poszło gładko,, 3 przez pomyłke nie dołożyłem i było to samo... w 4 znowu dołożyłem 2,5 i również gładko

3 ćw ściąganie linki wyciągu szeroko posżło na plus każda seria po 5kg ale było ciężko już

4 ćwiczenie i znowu pięknie ale już od 2 serii to nie wiem co się stało.... brak mi słów... widać po wypisce

po wszystkim przyszła pora na bicepsy
1 ćw po 1kg na sztandze na plus bez uszczerbku na technice i ojojoj BOLAŁO !!!! ale się podołało

Potem seria łączona 1ćw prawie bez mian a modlitewnik lekko do przodu

na koniec zrobiłem szrugsy serie potrójnie łączoną x3

po treningu 10g BCAA i aeroby 40 minut (po 20 minutach 30g białeczka miętowego wheya z nature best i zaraz po aerobach makaron z pszenicy durum z kurakiem

zaraz jem 5 posiłek a o 22 aeroby a potem mam mały wyjaździk do miasta na chwilę i spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Bubuś, a cóż to za aeroby o 22? Czy to zbyt intymne pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nie dzisiaj nie intymne

hehe ah te kobiety, tylko o jednym, i za to was kochamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782

Nie odpowiedziałeś w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zachowam prawo do milczenia

pytaj się adwokata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o dżizas marja takich zakwasów na plecach nie miałem jeszcze NIGDY !!!

oj spodobało mi się to ściąganie, zayebiście można skupić się na najszerszych a i obłe aż nabrzmiałe dziś mam to kocham to

Tylko mnie trochę martwi ze równoległoboczny nie dostanie dobrego wpierdzielu <grr> bo w zasadzie to przy wiośle jednorącz tylko mocno poruszony, w pozostałych ćw już tak intensywnie się nie włącza, ale boli, czyli jak boli to urośnie


Dziś po barach do kąpieli wleje sobie olejki eteryczne które dostałem do paki z amin za fee bo nie używam tego na co dzień bo potem trzeba łazienkę chwile wietrzyć no i do pracy, na imprezę, czy do dziewuchy po takiej kąpieli lepiej nie iść

za godzinkę aeroby uzależniłem się od nich jak hooj w tym tygodniu idę do roboty raz tylko więc pedałuję ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Bubusiu, widzę terminologia z zółtej książeczki obtrzaskana masakrycznie
Żółta książeczka jest jednak The Best

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium