SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
co ty leniuchować nie leniu****e

miałem zrobić w tamtym tygodniu wypiski zaległe ale sie ziomal z roboty rozchorował i tyram trochę nie mam czasu, zresztą nie wiem czy jest sens uzupełniać w ogóle się zastanawiam czy jest sens bloga prowadzić ale chyba coś poskrobie tu jeszcze, bo to wciąga, nawet jak nikt nie czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wez... ciagle liczymy na to, ze zobaczymy twoja plazowa forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Buby spamuje u innych. Że nie zostaju mu czasu na własnego bloga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Buby ty i King, no kurcze, Super, a co tam dostaniecie? Gratuluje zwycięstwa, czymże sobie zasłużyliście na ten zaszczyt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
buby szczesciarzu

s+s , troche bialka , fajnie, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kuro żebyś wiedział ale zacznę może za tydzień coś więcej się u siebie udzielać

Obli o to




Adriano no ajbardziej to się s+s jaram bo miałem kupować https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] zayebista niespodziewajka już drugi raz wygrałem w konkursach sfd raz jak było z activty to dostałem 3kg massive gainera glutamine witmainy i chyba coś jeszcze o wartości 250zł wtedy teraz 600 zayebista niespodziewajka już drugi raz wygrałem w konkursach sfd raz jak było z activty to dostałem 3kg massive gainera glutamine witmainy i chyba coś jeszcze o wartości 250zł wtedy teraz 600 zayebista niespodziewajka już drugi raz wygrałem w konkursach sfd raz jak było z activty to dostałem 3kg massive gainera glutamine witmainy i chyba coś jeszcze o wartości 250zł wtedy teraz 600 [img]../../buziaki/5.gif" alt="" />

sie już doczekać nie mogę sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470


sam nie wierze...
dobrze że sledze twój blog bo bym nie wiedział

gratuluje BUBY77

a nie wiesz, S+S to duże puchy?

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-02-25 16:37:13

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a nie wiem king ale myślę że duże

i tez ci gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
nawet jak nikt nie czyta

Ja czytam

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium