SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566





A więc kolejny trening udany za mną

Można by rzec że powtórka jedynie na brzuch zwiększyłem obciążenia w allachach reszta bez zmian

Klata na prawie takim samym poziomie, lekkie wahania w górę, dół tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
No i git Bubuś 3-m tak dalej i krata na lato bedzie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Nie ma nawet takiej możliwości jak krata u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
co nie ma jak jest U kazdego moze byc

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
buby imo smiało moglbys wy******lic duzo wiecej na klate
wiadomo brak asekuracji troszke zblokuje psychicznie
mam ten sam problem z klata
zreszta jesli klata rosnie to ***ac ciezary
dajesz dajesz ładnie, śledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
krata browaru ma sie rozumiec ?:D

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
O cześć Adriano nie było cię tu whooj
ciężko z ta klatą siłowo u mnie ale i tka ruszyła nieźle od stycznia tego roku, w porównaniu z tym co było wcześniej
...zreszta jesli klata rosnie to ***ac ciezary... Święte Słowa i tka się koleżankom i kolegom nie chwalę ile wyciskam



Hellsing a z kratą to jak Brogo pisze na inną mnei nie stać Przy mojej genetyce i stylu życia nie jest to możliwe, musiałbym mieć ustabilizowane życie, to wtedy to idzie, a tak to grilek tu imprezka tam kraty ni ma innej niż browara i nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na inną mnie nie stać

stać, stać tylko browarki przystopuj, tyle już wypracowałeś, że jeszcze jeden mały wysiłeczek to pestka dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ale nie potrzebuje tego

chciałbym, ale nie kosztem powyższego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to co innego, to faktycznie bez sensu byłoby się katować, to Twoje zdrowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium