SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Ksu fajna kapela, zaluje tylko ze nie mialem nigdy okazji byc na ich koncercie a kilka razy moglem. chodnikowy latawiec jeah

a co do olimpi to ja sie nadal dziwie co ludzie widza w tych spasionych chemia kupach bydla bo inaczej ich nazwac naprawde nie mozna. zal mi dupe sciska jak ich wszystkich widze

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
obliques no wszystkie panienki jakie znam tak mówią i w sumie to się im raczej nie dziwie choć paru pannom znajomym się tacy podobają
ale nie mi oceniać urodę panów wrażenie robią na mnie nie powiem, i w sumie bym chciał tak ze 120kg wagi przy dobrej rzeźbie, ale bozia mi chyba tego nie pisała, a sterydów nie mam zamairu

everr na KSU warto iść nawet teraz, choć kilka lat temu były lepsze klimaty, byłem na ponad 20 koncertach ich za każdym razem jedwabiście, tylko czasem krótko jak się siczka upodlił i nie dął rady grać

a co do wypowiedzi o mr olympia twojej to nie chcę komentować, ale też mi żal dupę ściska jak słyszę takie słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Mam zamiar kupić sobie rower treningowy stacjonarny, ale nie znam się na tym w ogóle, więc pytam mądrzejszych

kasa to tak w +/- 300zł

Najważniejsze to aby był cichy
Nie rozleciał sie po ziemie
Miał regulowaną kierownice i siodełko

jakieś pulsometry kalorie i takie szmery bajery zbędne


Jakieś propozycje ?
na co zwrócić uwagę przy zakupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Kurcze, troszkę mało. Najlepsze są te z oporem magnetycznym, a nie na zasadzie taśmy.
Są też cichsze od tych taśmowych.
Nosiłem się swego czasu z takim pomysłem i tak ok. 500pln trzebaby dać.
Tańsze mają słabą konstrukcje i pod Tobą szybko się skończą

Choć w sumie do 300pln też jest spory wybór.

Generalnie polecam z oporem magnetycznym. Acha i tam jest podane obciążenie koła zamachowego. Jak dla Ciebie 7kg będzie ok.



Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-10-01 14:39:32

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no nie mogę sobie za bardzo pozwolić na więcej kaski wydania bo teraz to do samochodu muszę zakupić jakieś porządne głośniki bo mnie te co są już wcurwiają, potem święta i masa innych wydatków mnei czeka, a oszczędności na rowerek nie chce ruszać

myślę że za 300zł coś znajdę

sąsiad a na co jeszcze zwrócić uwagę bo widze ześ w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No to wypisik z dziesiejszego treningu

przed poleciał Leviathan (2 cpasy) wrażenia i opinia o nim wieczorkiem się rozpiszę jak zjem pozostałe 2 capsy (ale powiem jedno, jest good )


1 październik 2007 Klatka, Triceps, Brzuch
Klatka
1. Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej / 12x47,2kg /9x47,2kg /6x47,2kg /6x45,4kg
2. Rozpiętki na płaskiej 4serie po 12 powtórzeń ciężarem po 12,7kg
3. Wyciskanie sztangi na płaskiej /12x32kg/ 12x32kg/ 12x32kg/ 11x32kg
4. Przenoszenie sztangi za głowę leżąc na ławce 4serie po 12 powtórzeń ciężarem po 21,1kg
Triceps
1. Prostowanie ramienia na wyciągu górnym 4 serie po 12 powtórzeń z ciężarem 13,5kg
2. Wyciskanie francuskie siedząc 4serie po 12 powtórzeń ciężarem 22,7kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
pisalem na 2 forum

bierz rometa

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
everr ale romet jedyne z czym mi się kojarzy to motor nie widziałem stacjonarnego rowera z firmy romet

jakiś link jakbyś mógł

Sąsiad na co wpływa koło zamachowe ?? że jest ważne aby było te 7 kg lub więcej ?? bo w tym przedziale cenowym to same po 3 kg max 5 kg

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-10-01 18:24:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
buby kolo zamachowe to obciazenie, sila odsrodkowa itd Jak bedzie za lekkie to nie poczujesz oporu wogole, jakbys pedalowal w powietrzu. Spinningi maja po 25kg kolo zamachowe. To jest rower dobry, wcale nie musi byc magnetyczny, bez bajerow a trening sobie mozna zrobic jak talala. No ale cena nie ta
Ja to do wszystkiego mowie, przymierz sie, bo jak kupisz na slepo i okaze sie ze ci jest niewygodnie siedziec, pedalowac to nie bedziesz go uzywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tak myślałem ze o opór chodzi

dzięki

no przymierzyć trzeba by było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium