SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566





Uff nie było lajtowo

Na początek poszedł brzuch, po raz pierwszy w życiu seria potrójnie łączona, robię tak jak BodyLine zalecił Madusi z wciągniętym brzuchem i jest przekozacko, boli i piecze jak cholera, czuje że mi brzuch eksploduje, a po skończeniu potrójnej serii łączonej linka wyciągu górnego pomaga mi wstać i to jest to..


Potem standardowo wstyd się przyznać ile wyciskam na sztandze.. ale nie będę już tu płakał...

i wreszcie seria łączona na klatkę
Verry HARD pot krew i łzy
jak widać sobie przygotowałem 2 pary hantli pierwsza 12,5 do rozpiętek kolejna zaś 20kg do wyciskania, byłem pewien ze pójdzie gładko a poszło to za duże słowo, tylko 5 razy 20kg, jednak po rozpiętkach już nei ma siły na coś cięższego

Kolejna seria łączona tak jak być powinna ale od 4 ćwiczenia to bardziej napięte oczy miałem z bólu niż klatke


Jednak to połączenie miażdży więc powróciłem do hantli 12,5kg i tu nadal niespodziewajka, rozpiętki 15razy tyle ile miało być wyciskanie już tylko 11 razy, nie da się !! normalnie się nie da i hooj

Do ostatniej serii łączonej podszedłem z zamiarem wykonania mniejszej ilości rozpiętek i większej wyciskań, spełzło na zamiarach


Mimo ze obciążenie niewielkie to klata się "spompowała" i bolała jak nigdy wcześniej, nie wierzycie to spróbujcie
zróbcie serie rozpiętek na maks i potem bez odkładania ciężaru i bez przerw przejdzie do wyciskania ta samą hantlą, zrozumiecie o czym mówię

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-14 17:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Brzusio z pepkiem na krzyżu to jest to

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Buby co tak marnie to wyciskanie??

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
serie łączone the best
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Hellsing było gorzej wstyd troche ale sram na to w sumie i tka nie mam kolegów przed którymi bym się mógł pochwalić ile wyciskam na kalte

Maduś i Obluś zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
Buby no to moze zrobisz dla odmiany serie z mniejsza iloscia powtorzen ale za to z wiekszym ciezarem ? Siła pojdzie i zawsze to jakas ,,odskocznia'' dla miesni

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kiedyś

sram na siłę i typowego treningu siłowego pewnie nigdy nie będę robił bo nie jest mi to potrzebne a tym bardziej w WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Siła jest najważniejsza nie obwody tylko czysta siła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ja ciągle próbuje wysrodkowac sylwetka siła...za jakis czas tylko za siłe sie biore Bubuś ja wyciskam 22 kg sztangielkami 3m sie bro i jazda dalej bo trening widze hardkor

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Panowie każdy ma jakieś priorytety może mi się kiedyś zmienią i siła stanie się istotna na razie się jednak nie zapowiada.

Hellsing 22 to ja na 20x śmigam, ale w serii łączonej z rozpiętkami które są jako pierwsze i potem bez żadnej przerwy przechodzisz do wyciskania nie jest to już takie proste

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-15 17:52:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium