SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Czekamy na zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Obli pojechałaś z tym opisem mojego drajwa

evrr wsjo w sowim czasie

a zdjęcia autka wstawię na życzenie ale jak zrobię

tu masz w kolorze ciemna śliwka przed malowaniem, niedługo będzie czarny metalik



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecie autka po malowaniu, jak sie domyslam, bedzie z wlascicielem na pierwszym planie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ladny fordzik
a wspominalam o podswietlonym na czerwowno spodzie foteli, uchwycie na komorke, piesku kiwajacym glowka na tylnej polce i gustownych drewnopodobnych listwach na drzwiach?
No i rozumiem, ze oprocz przemalowania montujesz spoiler na bagarzniku, obnizasz zawieszenie, opony 19`` ze srebnymi blyszczacymi alufelgami, i jak nie kabrio to przynajmniej szyberdach wycinasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektorzy to maja wymagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
i wyobraźnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
i colargola w avatarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
A więc dziś jak wruciłem z roboty moim oczom rzucił się widok, którego od dawna z niecierpliwością chciały ujrzeć, i śniły o nim we śnie i na wuesce... tff jawie, mhmm a może mzecie ? nevermind





2x Massacra
1x AAKG EXTREME 300 caps

1 massacrea zeżre teraz (od jutra zaczynam) a 2 opakowanie na next mass i ponownie z knockoutem bo mam go też jeszcze jednego

a aakg extreme w przerwach od kretki wezmę



A więc dziś rozwiązanie białkolotka, był jeden typ ale nie trafiony, ale i tak nagroda będzie (przejażdżka moją rakietą ) wygrała Obliques <brawossimo>

Na początek to po którym sie nie spodziewałem sie niczego dobrego i sie dobrze że sie nie spodziewałem
Prolongatum z Biogenix'a Truskawkowe



Smak: Blee, jak to truskawki, jedna z najgorszych w dodatku
Ocena: 3/10 jakośc super ale smak nie do przełknięcia dla mnie


A teraz białeczko firmy która zyskuje coraz lepszą opinię ogółu, a i także u mnie, mowa tu o Megabolu, a dokładniej o produkcie
Animal Amino Booster z Megabola o smaku Kawy



Smak: Mhmm nie powiem zeby to była malina, ale zdecydowanie oryginalny ciekawy i dobry smak, mógłby byc mniej intensywny, i mniej słodki. Przypomina trochę capuchino. Naprawdę jestem mile zaskoczony, zobaczymy jak pozostałe 2 smaki.
Ocena: 7/10 pieni się trochu za bardzo, ale za smak i wiarygodność ilości białka w produkcie i dobry oryginalny smak wysoka nota


P.S. curwa coś się data przestawiła w aparacie o 2 dni

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-01-22 22:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Buby widzę, że testing całą parą Napisz jeszcze jak z tą massacrą bo z reklamy zapowiadała się obiecująco

Bu nie lubisz misia Colargola ?

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2008-01-23 09:22:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium