SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
:D SO :D:D wymiata masz kompletnego BULKA po treningu :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Zastockował się wcześniej po sam sufit, to teraz musi jeść. Ale ma świadomość, że jest wyjątkowy, bo nie każdego stać na bulka w cenie dobrego białka 80% Buby ma rozmach !

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
curwa aż mi ciśnienie skoczyło

ale za to na treningu jak pomyślę o SO to power jak ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
A więc
wypiłem sobie przed chwilą próbke białka nectaru jabłkowego z syntraxa którego dostałem od szoha i normalnie cud malina
smak powala na kolana



pieni się jak widać na fotce ale to może dlatego ze mocno trzepałem, bo zawsze mocno trzepie

nie wytrzymałem i otwarłem też whey xl'a i po treningu sobie chlapnę i napisze co i jak


a teraz ide na trening nóżek

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-09-14 16:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a w dzien bez treningu tez pije sie bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
obliques jak masz braki w diecie to można (ale najlepiej łączyć je z żarciem)

osobiście stosuje tylko przed i po treningu, i przed jakimś wypadem na imprezkę alkoholową (btw w sobote ide na koncert Bulbulators Flat Camps i jakieś 2 kapelki jeszcze nieznane mi)

ale na low carb kiepski pomysł bo wraz z białkiem dostarcza się węgli prostych (nie łudźmy się że w białkach są inne ) no chyba że kupujesz izolaty bez cukru, ale trudno mi w takowe uwierzyć, aby nie było ani grama cukru


A teraz przyszła pora na wypisik z treningu

14 czerwiec 2007 (Nogi)
Nogi
1. Przysiady ze sztangą z tyłu 12x76,8kg /12x76,8kg /12x76,8kg
2. Przysiady ze sztangą z przodu 12x76,8kg /11x76,8kg /8x76,8kg
3. Martwy ciąg na prostych nogach 12x82,6kg /12x82,6kg /12x82,6kg
4. SERIA ŁĄCZONA Przysiady ze sztangą z przodu / Przysiady ze sztangą z tyłu/ 3 serie łaczone po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu ciężarem 68,4

Na koniec dowaliłem łydkom przedramiona odpuściłem bo i tak mnie napierprzają ostro




Po treningu spożyłem matrixa którego również dostałem os szoha za free i popiłem całość białeczkiem Whey pro xl z Interactive nutrition o smaku wanili i smak wypas, najlepsza wanilia jaką piłem, i ma taki zajedwabisty posmak po wzięciu łyka
no i do tego coby węgli dołożyć spożyłem kasze kuskus

więc dziś suplementacja okołotreningowa była wręcz przednia

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-09-14 18:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
przysiady z tylu i z przodu na takim samym ciezarze ? dziwne ; )

za***iste masz lapy ; )

powodzenia zycze :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no jeszcze trochę gorzej mi na przednim idzie przysiadzie siłowo

ale wole właśnie przednie tylnie są też ok ale jakoś przednie lepiej wchodzą

najgorsze bo obciążenia mi już brakuje na sztangę

ale będę kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no i po koncercie

wstałem śniadanie zjadłem i zapiłem cell pumpem i kilkoma litrami wody
mam kaca, zjawisko które nie występowało u mnie od bardzo wielu miesięcy, ale już przechodzi jaja sadzone z burakami ćwikłowymi są wypasione na kaca


Dobrze ze nogi mam w piątek dopiero bo dziś poobijane na maksa, pogo było pierwsza klasa
tylko byłem tak wstawiony że ktoś, pewnie one same, zapisał mi numery jakieś w telefonie, serio nie wiem co i jak, masakra, o dziwo wróciłem do domu (a ściślej rzecz biorąc odwieźli mnie ziomki z roboty do domu) przed porannymi godzinami, chyba że ślepotke piłem i jak wracałem to oczami ściemniałem.

Ale ofkorse, dieta wczoraj do godziny 20:00 ściśle trzymana, i dziś od rana też co do grama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
(a ściślej rzecz biorąc odwieźli mnie ziomki z roboty do domu)
Jak to dobrze ze na kolegow zawsze mozna liczyc
a to pogo to mozesz zapisac jako aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium