SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buby77 /Blog/ Walka z Fatem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
lubie
mam nagrane na video prawie wszystkie odcinki jak w tivi leciały

z rana poleciał:
Animal Amino Booster firmy Megabol o smaku Toffi



Smak: Blee, smak butelki zwrotnej, jak to jest toffi to toffi fee jest nektarem boskim Bardziej to przypomina serek mazowiecki, a i ten lepszy w smaku. Do tego pieni się jak ostrowia, smakuje gorzej niż ostrowia oj wcurwiłbym się jak zamówię to białko o maku kawy (bo zamówię bo jest super o czym stronę wcześniej pisałem) a dostał tofi. Została mi jeszcze wanilia z tej serii białek, się zobaczy się co to będzie za wanilia.
Ocena: 1/10 za ohydny smak (ostrowie i serki mazowieckie topione już lepsze ) piana większa niż ostrowia. Nie polecam anwet największemu wrogowi, choć słyszałem w maire dobre opinie o tym smaku


Wczoraj natomiast poszła perełka niezła na śniadanko
100% Whey Gold Standard z Optimum Nutrition o smaku Ciastek z Kremem



Smak: Wyśmienity i więcje nie trzeba chyba nic pisać, dodam tylko że tyko troszeczke gorsze od ciastek z kremem matrixa 5.0 z syntraxa
Ocena: 9,5/10 jednak cytosport i syntrax były lepsze



lece do garażu, jak wrócę postaram się rozpiskę treningów dać

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-01-23 10:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Bu sumiennie pracuje nad machiną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja bym wolal ko niz masacre, szczegolnie ze ma duzo cukrow chyba ze bedziesz polowe porcji bral

smak prolo truskawki mi bardzo podchodzi, przynajmniej nie taka slodka i smaczna jak bulk protein z so

na masacrze normalny cykl z przerwami bedziesz robil czy caly czas jechal na mniejszych dawkach ??

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obrabowałeś hurtownie białka?
niezłe testy będzie to można kiedyś wykorzystać, kupując białko, choć ja to chyba pozostanę wierny Kaizenowi.
To AAKG w przerwach miedzy kredką jaki da efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Bu rabowacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
łooooooooo nie zaglądałem tutaj raptem dwa albo trzy dni a tu już 3 strony zapisaliście
Fajny fordzik :) a podwórko też spoko ;P

Widzę, że kolega Buby powrócił do ,,blogowania'' odezwałbyś sie czasem na gadu

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Koluszek bardzo sumiennie dopiero skończyłem nawet trening na jutro przełożyłem i massacry jeszcze dziś nie wypiłem, ale jutro już wypije bo na trening po robocie się szykuje.

Everr całą porcje, a co do cukrów to komu jak komu ale tobie one nie zaszkodziłyby zresztą mi tez bo massacrea poleci tylko przed treningami ofkorse cała porcja

Road King koluszka nie słuchaj nie było skoku na sklep z odżywkami wymieniłem się w akcji podaj dalej na b-f, jakby ktoś chciał się z was wymienić to możemy się powymieniać (prywatna wiadomość jak coś)


Brogo na gg od święta siedzę, nawet rzadko kiedy włączam, jedynie tlen chodzi zawsze jak komp włączony A co do rozpisywania to ja się rozkręcę na maks teraz mam o czym pisać, tyle rzeczy się wydarzyło o których nie wiecie ... ale wsjo w swoim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buby trening opuscil?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ktos niedawno na massacre narzekal na sfd, ze sie poci po wzieciu, dostaje palpitacji serca i nie da sie cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
opuścił to bóg mnie, a nie ja trening

przeniosłem po prostu bo skończyłem robotę w garażu prawie o 20, jutro rano do roboty więc popierdzieliłem, jutro zrobię


a co do masacry to się zobaczy, ale wątpię by takie cuś meni ruszyło aż tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata pomocy!

Następny temat

Mięśnie - ile razy w tyg. - Do doswiadczonych;)

WHEY premium