SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7359








"Weźcie się z tymi mieczami, toporami i innymi stylizacjami! Ani to artystyczne ani kulturystyczne! KiFie, nie idźcie tą drogą!

Chyba będzie to ciąg historyczny, najpierw prahistoryczny barbarzyńca Słodek, teraz średniowieczny rycerz Adamski, co będzie kolejne? Może Piotrkowicz ze strzelbą powstańczą albo jako rewolucjonista pod gilotyną francuską?

Mam lepszy pomysł! Jakaś ładna (ale podkreślam, ładna a nie wyżyłowana) fitneska siedząca okrakiem na armacie pochodzącej z XVIII w.

Na końcu pewnie będzie kolo z bazooką albo coś w tym guście "

alliancebjj.pl luta-livre.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
"Witam.
Prosiłbym by ktoś podał mi jakąs diete lub ćwiczenia. Prosze o odpowiedzi. Jeśli będzie odpowiedz która mi się przyda,przyznam soga.
Pozdro dla wszystkich na sfd."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
llfighter i eliasz po SOGu. Ten drugi kolo widać bardzo wie czego chce

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Witam wszystkich! Mam problem ponieważ mam dziwne objawy tzn mam powiększone piersiod ok tygodnia (lecz mnie nie bolą), podwyższoną temperaturę jakiś czas! 3 dni temu wieczorem i rano miałam mdłości ale tylko te dwa razy! Jak wstaję rano mam zawroty głowy ale miałam je zawsze! od jakiegoś czasu mam powiększony brzuch! wczoraj bolała mnie głowa gardło itp a dziś rano bóle gardła,głowy wzmocniły sie! mam 98,6 gorączki i co najdziwniejsze w miejscu jajników są guzy które strasznie sie powiększyły i bolą ;( także od jakiegoś czasu chodzę nie dospana ale myślę że to spowodowane jest nie wysypianiem się, np po południu prześpię sie godz i jestem jak nowo narodzona! jestem przed okresem ok 1,5 tygodnia! współżyłam z chłopkiem. na początku chwilę bez prezerwatywy a później już z.nigdy nie dochodził we mnie nawet z zabezpieczeniem! jestem pewna że nie doszedł we mnie mimo prezerwatywy! słyszałam że podczas sexu z członka wydziela sie pewien sluz wraz z plemnikami! można tak zajść w ciąże? aha i biorę tabletki na przeziębienie grypę! czy te objawy to ciąża czy tylko moja wyobraźnia ?? proszę o szybką odp ;) z góry dziękuje wszystkim ..

cyt. "słyszałam że podczas sexu z członka wydziela sie pewien sluz wraz z plemnikami! można tak zajść w ciąże? "

uprawia sex a nie wie że jest takie coś jak sperma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
mam 98,6 gorączki

to przecież nie gorączka, a stan podgorączkowy dopiero.

shefu sogacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Shefu,bo jej nie chodzi o spermę,tylko o preejakulat Cwaniczku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4906
Może wam sie wydać dziwne pytanie ale srio chce sie dowiedzieć, czy strzelanie na palcach może doprowadzić do jakichś urazów? Przyznam że już kawał czasu strzelam na palcach, karku i kręgosłupie, minimum 3 razy dziennie. Przyzwyczxaiłem sie do tego, ale ktoś powiedzial że to bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Może cie mi wyjasnić czy moze mi sie coś stać przy strzlaniu np. na karku lub kręgach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
chyba nie śmieszne

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
z początku przeczytałem strzelanie z palca

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Witam ..mam pewne pytanie odnosnie swedzen podczas treningu. Po rozgrzewce a czasem nawet w trakcie jej trwania Robi mi sie goraco i wszystko zaczyna mnie swedziec twarz,klata,plecy czy wie ktos moze czym moze byc to spowodowane ?


i odpowiedzi:
Żeby wykluczyć wszystkie możliwości... Umyć by się należało Ale podejrzewam, że to nie to...

Bierzesz jakiś odzywki? Moze przed treningiem? Bo jak HP to juz wiadomo od czego ALe pewnie nie wiec, hmmm... Ja bym jednak sprobował z tym prysznicem przed treningiem Wiesz, czytalem ze sam pot nie smierdzi tylko zerujace na nim bakterie, wiec moze one Cie gryza




może masz uczulenie na rozgrzewki

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium