SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Błagam NIEEEEEEEEE!! Sorki bicu nie zauważyłem w pośpiechu

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Masz przej.ebane kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Zlitujcie się, ja nie chciałem, będę grzeczny, będę czytał zanim coś walne, JA NIE CHCE BANA

ps: grozisz mi?

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-05-03 20:53:23

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
https://www.sfd.pl/Aeroby-t402933-s2.html

Tekst by muzykkrt:
"co mi dalo? to ze jestem teraz cyborgiem, robie tak juz od wielu lat,zaczalem jako 15 latek,i juz od pierwszych treningów daalem siebie wszystko az do momentu az ciemno mi sie robilo przed oczami, obojetnie czy to byl silowy trening czy aeroby czy walenie,z roku na rok moja tolerancja rosla,w podstawowce juz jako dzieciak grajacy w gry wideo tylko,bylem najszybszy z calej szkoly i wygrywalem biegi z 8 klasistami sam bedac w 4 klasiea ningy nie trenowalem, wiec po 1 to geny,moj stary byl gepardem, teraz abym poczul cokolwiek zawsze cwicze na czczo i odwodniony a i tak sie nie mecze,przebiegam 20 km sprintem w niecale 2 godziny,cwicze na silowni samej po 4-6 godzin cale cialo, bez odpoczynku, duze ciezary, super serie itp, potem ide biegac po 20-40km,a najgorsze jest to ze sie nie mecze,wprowadzilem swoj organizm w taki stan w ktorym jest on w ciaglej gotowosci,spie tylko po 3-4 goz na dobe, pracuje w ochronie tez chodzac caly czas a mimo to sie nie mecze, nie mam wcale apetytu, jem bardzo malo ok 2000kcal a mimo to nie chudne, przy 183 waze 85 kg, same miesnie tylko tylek tlusty ale to geny bo stary tez mial tylek jak slon,teraz robie takie jazdy ze n natawiam budzik na 6 w nocy i odrazu wstaje jak zadzwoni i biegne 20km takie szoki robie, wszyscy maja mnie za wariata na koksie i amfie ale to mi pochlebia tylko,,musze wykorzystac moj talent jakos,nie jestem najsilniejszy czy najwiekszy ale nikt naswiecie nie dorowna mi intensywnoscia,mozliwe ze to choroby mnie napedzaja pobudzajac wciaz moj uklad nerwowy"

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Trol

sog za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
Trol sog
koleś pozamiatał :D stary gepard

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
dubel

Zmieniony przez - XeRoN90 w dniu 2008-05-03 23:14:14

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20497
to jest niezłe koleś zmontował fotki i wrzucił do galerii zdjęć

https://www.sfd.pl/Po_12_miesiacach_treningu-t404218.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium