SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
rozwlailo mnie to ztym skanem i zpenisem tez buhahaha a ten zul to jzu mega mistrz :D

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
"Tak tak suplementy uzupełniłem o piwo (pijam 3-4 dziennie, wiecie robota na budowie), jem 10 posiłków dziennie (tłusto, masa białka, węgli i czego tak jeszcze...)" ostro, dziwić się, że później dachy zarywa jak śnieg popada

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
moze nie z sfd ale ode mnie z okolic... koles zapytal na sfd czy by mu kto diety nie ulozyl a oni go zjechali i kazali czytac podwiechy... na poczatek mial ulozyc bilans kaloryczny... ok ulozyl barzdo dobrze i je 6 posilkow dziennie... na sniadanie 2 paczki chipsow i butelka coli, na obiad paluszki i cos tam.... byle sie kalorie zgadzaly a bialko wegle tluszcze... po co to komu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Wiec opowiem wam moje story
Rok temu na wakacjach poznalem dziewczyne ktora na stale mieszka w niemczech jest inteligentna skromna, mila ,spokojna,uduchowiona, ma za***isty glosik i w dodatku jest piekna , powiadam wam nigdzie takiej nie spotkalem ,ale wtedy bylem ****a czlowiekiem lisciem leszczem ciota itd wiec caly ****a rok ciezko harowalem
zeby zrobic z siebie czlowieka (przytylem 12kg tracac 5cm w pasie) fajne ciuszki kupilem itp ,wiedzac ze przyjedzie w te wakacje ,no i przyjechala........... widzielismy sie doslownie kilka razy moze 4 i ogolnie jakos tak bardziej sympatycznie bylo ,ale co z tego lada dzien ona wyjedzie a mnie wypelnia zal i wielkie w****ienie nie moge jesc ****a chudne ,nie moge spac , dzisiaj ****a mialem plan zeby pojechac tam gdzie ona spedza wakacje bo wiem ze by byla na plazy w pewnym miejscu , i co ****a? jest niedziela nie mam transportu no jak spojzalem na rozklad to mnie ****a krew zalala
chyba zamienie sie w EMO , jest na te chorobe jakis farmaceutyk bez recepty? no bo wole sie nie ludzic kolejny rok tylko normalnie zyc


Dział po siłowni, O SIŁOWNI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Zmieni się w EMO

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
masster88 wyprzedizles mnei wlasnie mialem to wrzucic:D dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
trochę po nim pojechałem a on sie cieszy. pewnie zaraz temat zniknie i dobrze.
No i zniknął

Zmieniony przez - masster88 w dniu 2007-08-19 14:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
"podczas dzisiejszego treningu przy 2 serii przy 10 powt kture eczylam az 10 s spadla mi sztanga ..stracilem czucie w rekach i sztanga na nosie na szczescie to tylko 53kg spadla na mnie z wysokosci 30cm ...moze mi ktos powie czy to nie przez to ze zbyt czesto cwicze na klate bo ostatnio 3 dni pod rzad ale ja tak lubie i dobrze mi z tym i nigdy mi nic sie nie stalo przez takie cwiczenie ...moje dane sa w profilu starz wiek itp"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
eliasz widze ze i ty poznales pana lord2u Gosc robi na forum robote blazna

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm, nie zwróciłem uwagi. Czyli to koleś z bandy Ginomena ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium