SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Sogi komu weszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
właśnie odwoziłem kumpli z imprezy i z jednym wracalem z garażu. Mówi mi że 'może i przez te studia w **** przytylem, ale on przynajmnej jest zbudowany naturalnie'. Pytam go co ma na mysli, bo przeciez zadnych sterydów nigdy nie brałem, a on 'ale kreatyne brałeś. Ja wiem że ona JEST W APTECE ALE I TAK JEST NIELEGALNA. Nikt normalny nie beirze kreatyny, tylko ci co na siłownie chodzĄ, wy macie na***ane w glowach, od kreatyny cały organizm wam sie roz***ie, nigdy w zyciu bym nawet 1 tabletki tego nie wział'.
Dodam że autor tych słów pije średnio litr wódki tygodniowo i w wieku 21 nie ma skończonego gimnazjum ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
tez mialem kiedys takie cos i jeden koles (oczywiscie nigdy na silce - 0 pojecia o wszystkim) mi gadal ze jego kumpel tez kreatyne bral i mu strasznie baniak zryla i wogole co to takiego nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
No ja jak brałem cm3 to też sie niektórzy ***ali do mnie ciągle mi np siostra cioteczna mówiła że mi wątroba wysiądzie bo dużo biore a ja brałem pół dziennej dawki zawsze bo mi szkoda było chciałem żeby na dłużej starczyło.
PS: no i za mało ćwiczyłem chociaż się pompowałem jak cholera
Sogi komu wejdą

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-08-31 06:59:51

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
dobre teksty, ale jak dajecie sam link do tematów, to wklejcie lepiej treść najlepszych tekstów, bo szybko są kasowane :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Ja Grzegorz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
https://www.sfd.pl/arnol_i_jego_stropy-t431949.html
siema, ogladam tak fotki arnolda i zastanawiam sie czy mial on plaskostopie, jaka jest wasza opinia na ten temat, sam mam podobna stope, wiem ze jest plaska, ale jak robie odbitki na papierze to widac prawidlowy zarys, ale powrocmy do arnolda

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
troche drastyczne ale ok

Weźmiesz tańszy po roku złamie się i wylądujesz plecami na podłodze, przerywając rdzeń kręgowy będziesz tak leżał na tej podłodze aż ktoś z domowników nie wróci do domu aby zobaczyć że po kilku godzinach leżenia wykrwawiłeś się na śmierć.

https://www.sfd.pl/Drążek_rozporowy_-_czy_cena_ma_znaczenie_-t431862.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Ja mam wypowiedź z jednego forum "kulturystycznego".

Otóż zaczęło się tak, że jakiś gościu dał plan do oceny(split). Jakiś moderator czy znawca czy coś takiego ocenił(oczywiście źle), a w piątek dał coś takiego:

Piątek:
Ugianie ramion ze sztangielkami w podporze o kolano 4s
Modlitewnik 4s
Uginanie ramion ze sztangą podchwytem 4s


Jakiś inny napisał, że piątek jest bez sensu bo nie opłaca się chodzić na siłownię na 20 min. Na co poprawiający plan odpowiedział:" "Na 20 min to też bym nie poszedł, ale na 21 już tak"


Szkoda mi tylko chłopaka, który prawdopodobnie ćwiczy tym planem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium