SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
https://www.sfd.pl/Ile_kcal_powinno_się_spalać-t518588.html

nie wiem czy było

Tak jak w temacie ile kcal powinno się spalać dziennie, jest w ogóle jakaś granica??

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589




Tutaj taki demotywator propagandowy, mojego skromnego autorstwa. Zamieszczam tutaj jako że temat Dona jest zamknięty...


JESTEŚMY Z TOBĄ JARZYN!!


Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-08-15 20:31:12

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927


"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191


nie z sfd, ale nie mogłem sie powstrzymać:

pewnie urosniesz ale jak zaniedbasz codzienny trening to sadło jak pieron urosnie , i alkocholu pic nie będziesz mugł w ogule i i mozliwe że na 30 lat będziesz miec bęben jak kierowcy busów , lepiej naturalnie jechac , bież tylko jogurty i jajka na surowo przed treningiem kwasną smietane , takie same rezultaty i naturalnie , co prawda te suprementy przyspieszą rosnięcie mięsni , ale nie warto.

__________________________________



Zmieniony przez - diakonos w dniu 2009-08-18 19:29:01

Konto zapasowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
to o kreatynie było?

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
''Jakie ćwiczenia należy wykonywać przy treningu na masę, by przykryć wystające kości między szyją, a klatką piersiową? Trudno opisać ich lokalizację. Chodzi mi o kości biegnące dookoła szyi, tyle że poniżej. Czy to przypadkiem nie jest obojczyk?''

zna się koleś na anatomii

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
"może z najlepszym czasem na trening jest jak z alkoholem wszyscy mówią ze szkodzi a znam ziomków co codziennie piją ogromne ilości a przyrosty mają kolosalne..."

I wtedy śię obudziłem

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
Zuberson sog, właśnie miałem edytować posta żeby to dodać hahah

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
To jest właśnie mentalność znaffcuf z treningu dla początkujących

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
https://www.sfd.pl/relacja_z_cyklu_tren_oxa_prop_enan-t522346.html

Caly temat. 10 stron, ale warto poczytac, bo momentami beka jest nieziemska koorva, kocham to forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium