SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
autor:mghy

mam pytanie a mianowicie jak w zupelnie naturalny sposób podnieść poziom testosteronu. nie chodzi mi o jakies tabletki itp a o naturalne metody, nie wiem, czesty sex, jedzenie owocow :) itp.

i odp:

-Chleb posmarowany nożem 5eda najlepiej to jedz owoce podczas czystego sexu

-po ch.uj zadajesz takie z dupy pytania i to jeszcze w tym dziale, co ****a poziom testosteronu w ampulce chcesz zwiekszyc

-chleb posmarowany nozemhehe c5d nie wchodzi chyba ze jest poczatkujacym ja smaruje c3d i efekty wysmienite

link:https://www.sfd.pl/testosteron-t387256.html

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
autor:volodya

Jestem w trzecim tygodniu cyklu z tescia prolo (200mg e5d), od paru dni mam jakieś problemy z żołądkiem, trochę brak apetytu i bóle żołądka, możliwe, że to przez upały bo ostatnio ponad 30 stopni na termometrze :/ Ostatnio często latam do WC, a dzisiaj wpadłem w lekki szok jak zobaczyłem że robie zielony stolec :) Możliwe, że jest to spowodawane spożywaniem owoców w dużych ilościach (czereśnie, truskawki - jednak jak jest lato to często jem je w dużych ilościach) Miałem wcześniej trochę problemów z wątrobą i dwunastnicą ale od dawna był spokój... Możliwe, żeby to miało jakiś związek z moim cyklem, czy podobne problemy mogą występować tylko przy sterydach przyjmowanych doustnie? Jeśli problem nie minie to na dniach pewnie wybiorę się do lekarza, ale wcześniej pisze tutaj... miał ktoś z Was podobne doświadczenia, lub też jest zorientowany w temacie? Głównie chodzi mi o zieloną kupe :) Pozdrawiam

i odp:

-Ja ******le jaki bajer, sprawdź czy nie świeci w ciemności

-nieługo będa posty :
sieka jestem na cyuklu omena 1-10 250mg e5d i w trakcie 6 tygodnia moja sperma zmnienila kolor na żułty , doradzcie co zrobić moze to przez cykl a może przez to ze od tych 6 tygodni nie zwalałem nic z krzyża

- autorowi postu powiemy jedno:
SPIE-RDA-LAJ PAJACU

-kosmita !

-moze trawy sie nawpier.dalałeś

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jeśli chcesz się wziąć serio, przejdź się do apteki i się zważ (możesz próbować w Ikei albo Media Markcie - będzie za darmo )


Zmieniony przez - Danio135 w dniu 2008-02-28 16:25:23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
"siemka. potrzebuje w 3 miesiące szybko mówiąc przypakerzyć. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo bedę miał wtedy robote na 4 miesiące z czego się ciesze. Czy doping wchodzi w gre??? wszystkie strzały, kreatyny itp.????


czekam na odpowiedz "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ten tekst mnie totalnie rozwalił:

popek na prezydenta!!!Ale by rycie było...Do Putina by mowil "Ile tych tarczy antyrakietowych jest?nie wiem,ale zaraz beda wypier..."

Jak ktoś nie kuma popka to może nie ściachać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
siema jestem tutaj nowy ćwicze 2 miesiące i mam 28 i pół w bicepsie to dobrze ??


pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
witam
mam male pytanko.Czy biorac metke trzeba czesto cwiczyc?? bo slyszalem ze same branie metki bez regularnych treningow daje kg. moj kumpel kupil metke 150 tabsow i nie cwiczyl ale tez znacznie przytyl.

Prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
czasami niektóre posilki mi wchodza w chwile moment, czsami to jem na siłe ,ze az rzygam tym jedzenie i wypluwam na talerz, biore zpowrtoem do buzi i zapijam woda i polykam na szybko ,jak na to patrza moi domownicy to mówia ze mnie juz do konca popierdzieliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
czesc chlopaki co myslisci o paszy dla swin ?? slyszalem ze daje duzo mase w krotkim czasie co o tym sadzicie ?

https://www.sfd.pl/pasza-t388183.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
autor:Cash022

SIEMA, SŁYSZAŁ KTOŚ Z WAS O TYM? MÓJ KOLEGA TO STOSOWAŁ I NAWET ŁADNIE GO WYRZEŹBIŁO I MIAŁ W KOŃCU TE MAGICZNE 35CM W BICEPSIE. STOSOWAŁ KTOŚ Z WAS? JAKIES SKUTKI UBOCZNE?

i odp:

-dzieciaki sie wypalily, zostaly same niedobitki bez mozgu

-słabe nawet sie nie uśmiechnąłem do monitora

-za niedługo będzie.
Jestem Maciek mam 14 lat o 2 tyg biorę 4 ampy omki tygodniowo, mogę już chodzić na siłkę czy jeszcze nie ?

link:https://www.sfd.pl/SYNTHOL_W_TABSACH-t388021-s2.html 

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium