SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
Uprawiane inne sporty : w-f

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
widzialem ten post z tym wfem koles niezly.
niezla jazda

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
dieta konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
"odlalem sobie ostatnio z betonu takie duze krązki cementowe, wygladają one jakby ważyly jakies 100kg kazdy a normalnie waza 15kg, czy jak bede robil nimi serie i bede myslal ze waza one rzeczywiscie tyle na ile wygladaj (czyli 100kg) to miesnie beda wiecej pracowaly i lepiej rosly?"


trzeba naprawde sie naszukac zeby takie perełki znalesc... ;D

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
hhohohoh :D to on 100 KG nie widział chyba :D sog ;p

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
tog masz soga jak w morde strzelil

hahahahahah typ naprawde udany. nie moge z bk. ciekawe jakie odpisy mial :P

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
ludzie wybaczcie ze przytaczam to ze strony 108 autor Trol
ale naprawde bardziej MEGASNEGO wpisu nigdy nie czytalem.

[https://www.sfd.pl/Aeroby-t402933-s2.html] 

Tekst by muzykkrt:
"co mi dalo? to ze jestem teraz cyborgiem, robie tak juz od wielu lat,zaczalem jako 15 latek,i juz od pierwszych treningów daalem siebie wszystko az do momentu az ciemno mi sie robilo przed oczami, obojetnie czy to byl silowy trening czy aeroby czy walenie,z roku na rok moja tolerancja rosla,w podstawowce juz jako dzieciak grajacy w gry wideo tylko,bylem najszybszy z calej szkoly i wygrywalem biegi z 8 klasistami sam bedac w 4 klasiea ningy nie trenowalem, wiec po 1 to geny,moj stary byl gepardem, teraz abym poczul cokolwiek zawsze cwicze na czczo i odwodniony a i tak sie nie mecze,przebiegam 20 km sprintem w niecale 2 godziny,cwicze na silowni samej po 4-6 godzin cale cialo, bez odpoczynku, duze ciezary, super serie itp, potem ide biegac po 20-40km,a najgorsze jest to ze sie nie mecze,wprowadzilem swoj organizm w taki stan w ktorym jest on w ciaglej gotowosci,spie tylko po 3-4 goz na dobe, pracuje w ochronie tez chodzac caly czas a mimo to sie nie mecze, nie mam wcale apetytu, jem bardzo malo ok 2000kcal a mimo to nie chudne, przy 183 waze 85 kg, same miesnie tylko tylek tlusty ale to geny bo stary tez mial tylek jak slon,teraz robie takie jazdy ze n natawiam budzik na 6 w nocy i odrazu wstaje jak zadzwoni i biegne 20km takie szoki robie, wszyscy maja mnie za wariata na koksie i amfie ale to mi pochlebia tylko,,musze wykorzystac moj talent jakos,nie jestem najsilniejszy czy najwiekszy ale nikt naswiecie nie dorowna mi intensywnoscia,mozliwe ze to choroby mnie napedzaja pobudzajac wciaz moj uklad nerwowy"

Najlepsze . teraz zebym cos poczul cwicze naczczo i odwodniony

Zmieniony przez - Czaninho w dniu 2008-12-22 00:05:32

i jeszcze jedno.tym razem z dzialu trening dla pocz. swieze. co wy na to ?

Witam mam krzywe nogi (X) I zastanawiam się czy robieniem przysiadow że sztangą nie spowoduje większego skrzywienia . Chciałbym się wziasc za trening tej parti bo wpływa ona dobrze na budowę innych mięśni . Co o tym myslicie ?


Zmieniony przez - Czaninho w dniu 2008-12-22 00:29:38

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
kolejny agent

to co mam zrobic zeby dobrze wygladac?

na to odpowiedz

-uczesz się
-ubierz się modnie
-no i się uśmiechaj <heh> właśnie tak

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Tekst mojej mamy:"przecież jak pójdziesz do tego technikum i powiesz że ćwiczysz to się będą z Ciebie śmiali"...

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
a tu z kolei mamy teorie iz Kretka to gainer

" Ja ćwiczę na siłowni którą mam w domu, i będę kupował kreatynę (taką na masę). "

niech masa bedzie z nami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium