SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Witam mam pytanie mianowicie jak zrobić ławke z drewna.
Ja mam taki pomysł że wezme drzwi od szafy i od dołu wiertarką
poprzykręcam nogi. Mój kolega ma taką ławke i górna część jest oklejona gąmbkami dzięki czemu bardzo dobrze się wypycha.
Doradzcie jakieś pomysły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Siema
Ile trzeba zrobic powtórzeń żeby spalić mięśnie i ile serii? I czy można pompkami spalić mięśnie i brzuszkami przysiadami bez obciażenia?Celem jest schudniecie cos podobnego by uzyskac efekt np fitnes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
polaco_92, nie bądź aż taki sarkastyczny, facet próbuje jakoś sobie poradzić, no chyba że ma zamiar zdemontować staremu drzwi od nowego kommandera to już jest problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie wiem jak was ale mnie rozwalił ten tematz fryzurą w kroku a na 2 stronie padłem widząc to zdjęcie tego kolesia ze starwarsa z podpisem

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Siemanko

wczoraj bylem na meczyku w pubie, wypilem sobie dwa piwka, dzisiaj rano najadlem sie, wypilem witaminki, robic dzisiaj trening, jaki mialem w planach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Dzięki, nóg nie mogę ćwiczyć bo mam problemy z kolanami z resztą są już i tak b. umięśnione mam 54 w udzie i nie narzekam

koniec:D

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
po prostu kozak



"a juz napewno nie bedzie mie umoralnial koles z wymiarem pazury rownej mojemu wackowi"

Z CYKLU POLSKIE PRZYSŁOWIA
Przyslowiowe: "o *****, ja *******e"




"na moje to osobista sprawa
jedni cwicza przy psycho-rapie czy techno, inni przy disco-polo, a jeszcze inni przy smerfnych hitach"


Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-06-10 15:17:43

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Witam. Jakimi slowami moge witac sie z dziewczyna(zwykla laska ze szkoly - kolezanka)? Na razie praktykuje Czesc poniewaz chyba takie Elo czy Siemano to troche wiesniackie co nie? Witam z kolei za bardzo oficjalne wzgledem dziewczyny chyba. Macie jakeis pomysly?

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
vivek3
daj linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium