SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
Herek92 co w tym smiesznego??? a moze twoja mama ma racje,zalezy jak ty wygladasz!

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Mnie to śmieszy bo jak poszłem do nowej szkoły, to nikt się nieśmieje tylko jakby "podziwiają" że ćwiczę. To mnie motywuje za***iście.

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
*poszedlem

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Mnie to śmieszy bo jak poszłem do nowej szkoły, to nikt się nieśmieje tylko jakby "podziwiają" że ćwiczę. To mnie motywuje za***iście.



____________________

a tu z kolei mamy teorie iz Kretka to gainer

" Ja ćwiczę na siłowni którą mam w domu, i będę kupował kreatynę (taką na masę). "




PANOWIE SUCHARY W CHOOJ!!

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-12-23 16:19:04

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
*jak już to poszedłem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
ej jak już to *poszedłem a nie poszed ł em

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Witam. Przychodze tutaj z problemem i prosze o radę. A mianowicie chodze do klasy z pewną dziewczyną, którą
podrywam juz od miesiąca. (jakoś tak spodobala mi sie miesiac temu ;D). Do mojego podrywu wykorzystuje wrodzone
techniki słodkiego skurviela, nie pokazuje jej ze sie nią interesuje, ustawiam opisy na gg z imieniem innej dziewczyny
itp. itp. Lecz ostatnio (ta dziewczyna ,która mi sie podoba) zaprosiła mnie do siebie do domu, poniewaz jej rodziców
nie było a ja wraz z nią zmarźlismy chodzac po dworzu.Ona sobie poszła do łazienki (pewnie ją klocek scisnąl) a ja postanowiłem
zobaczyc czy nie ma czasem innego ,,partnera". W telefonie nie bylo zadnych smsow od innego,a gdy włączylem jej komputer
(to jest takze komputer jej starszego brata) zobaczyłem na pulpicie ikonke GTA IV...po chwili powiedzialem sobie w myslach
,,kurcze dawno nie widzialem nowych filmow na redtube" Gdy tylko je właczylem, Basia (bo tak ma na imie) wbiegła do pokoju i krzyknela
,,w kulki sobie lecisz ? ?" a że skojarzyłem ze długo była w wc odpowiedzialem ,,kulki to ty przed chwilą upusciłas do sedesu " i z wyszedlem z jej
domu .... Teraz mam pytanie .. czy jesli ją przeprosze to nagra mi GTA IV ?? oraz ile płyt dvd musze przygotowac jak coś, jedną czy dwie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha co za d****, Lager SOG

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-12-23 21:02:49

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
wykorzystuje wrodzone
techniki słodkiego skurviela,

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium