SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 962
loleusz21:"witam, jak cos to jestem tu nowy to moj pierwszy post, a od dawna przygladam sie temu forum i jeszcze nie spotkałem się z takim problemem otóż:

od 4 miesięcy spotykam sie z bardzo atrakcyjną dziewczyną od niedawna zaczeliśmy współżycie (to moja pierwsza dziewczyna), jednak po tym sie troche rozczarowałem: sex nie sprawia mi takiej przyjemności jak masturbacja, czy jest to normalne czy ja mam jakieś zaburzenia ?? czasami wole sobie samemu zwalić niż uprawiać sex z dziewczyną, podczas masturbacji orgazm mam 10 razy lepszy i czasami potrafie dojsc nawet 3 razy, z dziewczyna jednak dochodze raz i odrazu flak, pomożcie bo już zacząłem sie martwić :(

ps. mam 21 lat "

Link :http://www.insomnia.pl/masturbacja_a_sex_z_dziewczyna_problem_:_-t604809.html

A oto następny Śmieszny TEmacik : http://www.insomnia.pl/Prosze_o_rade_skad_wziasc_pieniadze-_studentka_:_-t605682.html

Radze przeczytac wszystko - bo jeden post nie wydaje się śmieszny a całość beka jak znalazł ;)

From Insomania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
DON WEŹ WYPIER**** i TE KROPKI PO WSZYSTKIM ....... JAK BYŚ MIAŁ CHU** W PRZEŁYKU MAM CIĘ DOŚĆ CZŁOWIEKU I TEN TWÓJ RY* W AVATARZE WON JUŻ ps. wygladasz jak nalesnik powies sie i juz;<



https://www.sfd.pl/Biceps_jakiś_krzywy_;/_o_co_chodzi_>_-t477161-s3.html#post10 

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 962
HAHAHA POLEGŁĘM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
https://www.sfd.pl/pomurzcie!-t477354.html
mam pare pytanek odnosnie treningu cwicze jurz prawie 2 tygodnie a tu co? dupa. znajomy rospisal mi trening, koles sie zna wiec nie ma problemu a wienc
poniedzialek klata biceps
wtorek klata
sroda biceps
czwatrek klata biceps
piontek klata biceps
sobota klata

efekty jak narazie slabe nna klatke robie 8 serji pierwszom zaczynam od 12 kg 30 powt potem powoli w gure az dochodze do 21 kg wiec chyba jeszcze nie jest tak zle na biceps normalnie 20 razy po 45 powtuzen dwjema hantlami po 4kg wienc tez hyba nie jest zle no to co k...a mam robic bo jak narazie miensnie slabo idom a niedlugo cieplo sie robi wiec trzeba przypakowac

ogulnie mam 16 lat waga 51 wzrost 189

jem na maxa durzo troche tak samo codziennie ale c..j w to
sniadanie paruwka wysokobialkowa z chlebem
obiat zupa ogorkowa z rzaladkami i kotleciki mielone
kolacja chleb z pasztetem
kumpel muwi ze jak na poczontku slabo idzie to rzebym kupil od niego sterydy, co mam zrobic, pomurzcie!

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
powiedz kumplowi żeby kupił sobie koło i pie...ął sie w czoło
najpier troche poczytaj

TEŻ TAK MIAŁEM ZACZNIJ ROBIĆ 2 RAZY WIĘCEJ SERI NA KAŻDĄ PARTIE MIĘŚNI TO CI POMOŻE

ŻAL

autor: myslisz ze to pomorze? no dobra sprubuje:)

Pamietaj chlopcze... Kurczak, ryż i kreatyna zrobi z Ciebie s****ysyna !!!

jak na 16 lat dysponujesz wybitna polszczyzna... a Twoja ortografia jest oszalamiajaca

autor: nie lubie kurczaka bo jest za tlusty a ryz mam w dupie patrzalem na tom kreatyne moze to sobie kupic? a z polskiego mam 3 wienc nie ma sie co dziwic:)

kurczak jest tlusty ? opanuj sie to jedno z wielu najlepszych mies pomijajac krolika,wolowine i indyka . Ryz masz w dupie a my ciebie mamy w dupie ;) "wienc" , "tom" dziecko z 1 klasy wie jak poprawnie napisac te wyrazy . Kreatyna takiemu mozgowi jak ty nic nie da wez sobie odrazu Metanabol z winem , omka , deca itd bo na takiego chlopa jak ty to to malo bedzie .. Bana powienes dostac !

autor:nioe obrazilem sie;) ale nie musicie sie smiac, w koncu dopiero zaczolem cwiczyc, dobra c..j z tym a tak wogule to co ten syntol? dobre na mase? czy raczej na zezbe? a co do steryduw do dopiero w pszyszlym miesiacu bo sianko zbieram

autor:
no dobra rozomiem, glupi nie jestem, a wienc niby czemu moj trening ma mi spalic miensnie? powinnem cwiczyc codziennie klate i biho? a co do rzarcia, to mam jesc wiencej tych paruwek? moge jeszcze wpiepszac jakies jablka albo cos bo tez som porzywne:) a zamiast tych steryduw to mam prz....c kreatyne? bo widze ze som o niej niezle komenty ale pujdzie mi dobrze? kumpel jeszcze cos o mecie wspominal muwil ze zaj...e idom po niej miensnie i w miare zdrowa:)

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
https://www.sfd.pl/motylki-t447278.html 

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
https://www.sfd.pl/czy_dobry_plan_tren._cel_masa-t477552.html

Przeczytajcie od początku i zobaczcie jak wypełnił ankietę

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolega z działu odchudzanie napisał taki temat

siemka jestem tu nie wiem o co tu zbytnio chodzi ale???


LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
"Białko jest dla grubasów, albo kulturystów! lepiej kup jakieś węglowodany"
Inteligencja na siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium