SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A o to kilka fotek z przed 8 tygodni. Aktualne postaram sie zrobić jutro.
"D:\kultura\Moje\klata przodem.JPG"

"D:\kultura\Moje\najszerszy przodem.JPG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
skąd ty bierzesz takie smaczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
od 3 dni wykonuje cwiczenia majace na celu powiekszenie penisa biore informacje jak to robic ze stron:
[megabigpenis.webpark.pl/]
[http://www.sexfitness.org/powiekszanie_penisa.htm] 

po wczorajszym polgodzinnym treningu moj penis nie wyglada najlepiej, na tych stronach opisane jest ze moga wystapic bordowe play i jest to normalne natomiast moj czlonek wyglada jak sliwka wegierka, dlatego zastanawiam sie czy moze slabol sie rozgrzalem a moze wykonywana technika nie jest poprawna. jezeli ktos moze mi w jaki kolwiek sposob pomoc swoimi doswiadczeniami albo nawet linkami gdzie sa odpowiednie do tego fora dyskusyjne byl bym bardzo wdzieczny




I kolejny. Pewno była literówka, ale aż się popłakałem ze śmiechu:

Niedawno miałem bardzo stresujące przeżycie,i musze przez to przebrnąć a nie chce brac psychotropów, a nonostop jestem pobudzony i mam lęki, rozpiszcie mi jakiś bardzo intensywny trening,musze zająć czymś sie żeby czas szybko leciał,chce ćwiczyć nawet cały dzień, wszystko codziennie, tak ze jak przyjde do domu pasc z wyczerpania na lóżko i srać

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-09-20 00:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
na łożko i srać

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
hehe to on i penisa trenuje?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
"Pakuje do 1,5 Roku mam ładnie zbudowane dłonie i sporą klate ale niestety troche duzy brzuch i postanowiłem go w wakacje spalic wiec odstawiłem na 2 miechy siłownie i intensywnie cwicze nbrzuch metodą werneira z forum (6 tygodni) oraz biegam 20 minut dziennie - uzywam FAT BURNERA oraz FAT TRANSPORTERA + L-KArnitynke jem to co zwyle z nastawieniem na warzywka - 3 razy dziennie - Boje sie stracic mase , jakie odzyweczki lub co robic aby jej nie starcic a jednoczesnie spalic brzuch - ciezko pracowałem na moje 41 cm w łapie. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
moze malo smieszne ale widac ze koles nie ma pojecia i jak najbardziej pasuje do tego teamtu <yes> i trening weiner jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
cwicze nbrzuch metodą werneira
powodzenia

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3326
Post z pewnego forum o kulturystyce:

siemacie bykolce! ćficze od niedawna i nachodzi mnie pytanie a miano wicie ze kiedys babcia mi muwila ze jak bende jadl duzo buraczkuw to bede mial wiecej krwi i to wtedy mowila prawde? i czy jak zjem buraki przed silkom to bende mial wieksze napomopowanie. bo wiecie fajnie sie spompowac. byle do przodu


gdzie sie taki uchował :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
zjadł za dużo buraczkuw i mu się udzieliło.... Teraz sam jest burakiem

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium