SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
2 dni temu zrobilem pierwszgo shota z prolo tescia w srodek dupy byl kierowany strzal ...

od tego czasu zaczelo mnie boles lewe jadro ..


Srodek dupy czyli co w kakao biłes? no sory nie mogłem sie powstrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 962
przeczytałem te 241 stron Uśmiałem sie jak nigdy ;D Zajeło mi to tylko 2 dni ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6335
Ehh, wydaje mi się że to prowokacja a jeżeli prawda to mam nadziej że kolesiowi nic się nie stanie, ale:
Witam
Mam bardzo powazny problem :(. z jakis miesiac temu zjaralismy sie z dziewczyna i sie bzykalismy. chcialem dla podniety wlazyc jej waz(od prysznica) (srednica 1cm) w tylek i wlaczyc wode abys jej sie wlala do srodka(pod cisnieniem).Ale jakos tak wyszlo i ona mi to zrobila co ja mialem zrobic jej. wlala mi wode do tylka i wlala sie ona pewnie do jelita grubego.pozniej ta woda podcisnieniem mi wystrzelila z tylka. moja analiza jest ze roz***aleme sobei jelito grube. pozniej po tym zdarzeniu bolal mnie brzuch i tak jakby mi sie przelewalo mialem wzdecia i jak dlugo nie jadlem bol sie nasilal.bylem u lekarza diagnozowali problem z zoladkiem dali ortanol i cos tam jeszcze. nie powiedzialem im co zrobilem.
dalsze objawy jakby nie przyswajalnos witamin.np. bralem falvit i kiedys zawsze mi sie robil taki ladny naskorek na paznokciu a teraz dupa.
czuje sie non stop oslabiony.schudlem 6kg.nie moge cwiczyc na silowni bo mam takie zakwasy ze mala glowa. nie mam sily cwiczyc.zupelnie jakbym stracil regeneracje.POMOCY!!! nie powiem lekarzowo co zrobilem. nie moge cwiczyc!!! co mi sie moglo stac? czy mi sie pokarm nie wchlania?czy witaminy? lekarza glupio diagnozowali hormon tarczycy itp.jak ja wiem ze to jest przez moja glupote.co mam zrobic co mi jest? czy sa jakies preparaty multiwitaminowe w amuplach? lub plastrach masciach?nie wiem co zrobic pomocy nie chce stracic silowni a nie moge na nia chodzic bi jeszcze bardziej trace mase.juz od okolo tyg mnie prawie brzuch nie boli.ale objawy nie minely.
czekam na wasze porady
tutaj link:
https://www.sfd.pl/Bardzo_powazny_wstydliwy_kłopot!-t190103.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
jeszcze odpowiedzi, bo sa lepsze od problemu

trzeba było brac nolve to by cie tak woda nie zalało
-
wsadz sobie jeszcze raz, ale nie odkrecaj słuchawki
-
chłopaki no co wy
weza w dupie nigdy nie mieliscie ?
-
Wsadzałeś w dupe rure, to teraz sie przyznaj, bądż odważny. Dobrze że nie wsadziłeś całego prysznica w dupe. Z dupą nie ma żartów. Zawsze możesz powiedzieć że ktoś Cię wyruchał
-

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
witam koksy mam pytanie z innej beczki chodzi mi oto poco bierzecie nadal koksy?? przecież większosc z was ma już konkretne łapki i drugie pytanie czy macie respekt ? czy jakies osoby się was boją czują strach?? czy na imprezach jakieś chudziny kiedys skakali dowas ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
sorry kurva ale nie mogłem

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
hehe... jakie kozaki
xeron sog.

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
Najlepszy trening brzucha to czytanie tego działu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Witam!
Około 2 miesiecy temu zacząłem przygode z siłownia moje wyniki przed:

Wiek: 18
Wzrost: 196 cm
Waga: 80-81 kg
Biceps: 30 cm
Kaltka: 93,5 cm
Rekord w wyciskaniu leżac : 60 kg

Po 2 miesiacach :
Wiek: 18
Wzrost: 196 cm
Waga: 86-87 kg
Biceps: 34-34,5 cm
Kaltka: 103-104 cm
Rekord w wyciskaniu leżac : 80 kg

I stad moje pytanie do was... jak myslicie dobre uzyskałem efekty... oczywiscie mam ułozona diete i plan treningowy



Nie no ****owo, nic wzrostu nie poszlo





No to teraz daj priorytet na wiek bo ci nie poszedł w góre wcale...

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium