SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STEREoTYPY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1258
Po treningu naszło mnie na rozkminke (przedawkowałem chyba dzisiaj tse ;])
Wszyscy wiemy ,że osoby dobrze zbudowane, przykładające dużą wage do budowy i polepszania swojego ciała są szufladkowane przez "zwyczajnych" obywateli.

Sam przynam ,że zanim wogóle zagłebiłem się w treningi i zaczełem poznawać
"tajniki" to sam nie miałem najlepszego zdania o kulturystach czy poprostu osób krótko mówiac "napakowanych".

Czemu? nie wiem...'paker' kojarzył mi się z (sory za określenie!) d****em który jedyne co potrafi to siedziec całymi dniami na siłowni, pakować w siebie sterydy oraz zaczepiać Bogu winnych ludzi.

Wszystko uległo zmianie kiedy wynająłem trenera - za***iście inteligętny facet (mój ziomal hehe).

Myśle, i wydaje mi się też się większosć się ze mną zgodzi z tym ,że większosc kulturystów i kulturystów amatorów jest widziana przez osoby nie interesujące się tymi sprawami w ten sam sposób jak byli widziani wcześniej przezemnie.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
juz wszystko co mialo byc zostalo powiedziane, tera kazdy powtarza to samo. nie wiem po co go odswiezac...

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3059
ludzie ktorzy oceniaja kogos po domyslach sami sa prostakami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10048
Szkoda tylko, ze te stereotypy bardzo czesto sie potwierdzaja. Wczoraj np. bylem w klubie i pod sciana stalo kolo 5 "koksow" i czekali tylko, zeby komus na******. A jak juz znalezli okazje, to oczywiscie to zrobili.
Nie zmieniato jednak faktu, ze wielu duzych kolesi jest naprawde spoko facetami i pochopne ocenianie ich jest nie fair.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
No ja sie zgadzam z autorem tematu ale z tego co ja zauwazylem tacy tempi i chetni komus mniejszemu n***c sa w wiekszosci sezonowcy ktorzy szybko zrobili sie wieksi a kiedy jestem w silowni i rozmawiam ze sporymi chlopakami czy na jakichs zawodach to moze wygladem odstraszaja a to naprawde spoko goscie ktorzy maja zwykle wiecej kultury i szacunku do innych niz zwykli ludzie nie wspominajac juz o sezonowcach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
sarmata ma racje. te cwanikaki to tacy co szybko na mecie pojechali i teraz kozacza [choć też nie zawsze,ale w większości]

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
macie racje jak byłem na zawodach z pół roku temu to gadałem z wszystkimi kolesiami i każdy był spoko oczywiście było pare wyjątków zwłaszcza jeden koleś (nie popisał się ważył 95 kg a wycisnoł 90 ) typowy chojrak i sezonowiec ale wydaje mi się też że po prostu jak jest się jednym z ,,pakerów" to po prostu jest się miłym dla innych napakowanym taka subkultura. pamiętam jak w sklepie patrzyłem na obciążenia koleś 2 razy odemnie większy zaczoł do mnie gadać i porozmawialiśmy 20 min o treningach itd

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
prawda jest taka ,ze takie stereotypy skąds sie wzieły ...
skąd?? prawda jest taka ,że jak agresywny i kozaczący koles zaczyna chodzic na siłke to mu odbija jeszcze bardziej, zaczyna koksowac itp. potem robi sie wkoncu karkiem i wydaje taką opinie o jakiej mowił autor tego postu. Prawda jest taka ,że taki typ ludzi jest to nieliczny procent Wiekszość ludzi z siłki jest bardzo miła i fajna, wcale nie są d****ami ani nie szukają zaczepki bez powodu. Siłka to sport jak kazdy inny. Jesli byles wporządku do innych itp to taki pozostaniesz ... mam nadzieje ze zakapowaliście o co mi chodzi

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
A ja powiem tylko tyle , każdy stareoptyp ma cos prawdy w sobie
Znam paru d****i co zaczynali trening i od razu chcieli sobie na siłke kupic 400 kg obciąrzenia bo 100kg to dla niego za mało.Przykładem który łamie stareotyp kulturysty jako tępaka to napewno calokształa Joe Weider

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
Wisława Szymborska
KONKURS PIĘKNOŚCI MĘSKIEJ

Od szczęk do pięty wszedł napięty
Oliwne na nim firmamenty
Ten tylko może być wybrany,
kto jest jak strucla zasupłany.

Z niedźwiedziem bierze się za bary
groźnym (chociaż go wcale nie ma).
Trzy niewidzialne jaguary
padają pod ciosami trzema.
Rozkroku mistrz i przykucania
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach

Interpretacja dozwolona

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Wierszyk beznadziejny...

Ja ostatnio gadałem z siostrą cioteczną i powiedziałem, że ćwiczę, zamierzam ważyć te 90kg, itd, to powiedziała mi, że będę miał etykietkę idioty, że będę wyglądał jak kark... Aż się zdenerwowałem podczas tej rozmowy. Na szczęście w szkole nie mam takich problemów, nikt nie mówi na mnie kark (bo na takiego nie wyglądam). Ciekawe co będzie za 4 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
ja tam się nie martwie co będą inni mówili czy też mówią bo jak będzie trzeba zrobi się groźną minę a pozery od razu miękną moja mam tylko jak usłyszała że zmierzam narazie do 90 kg a potem więcej to mi małą awanturę urządziła że będę wyglądał nienaturalnie itp itd

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Definicje ----------------------->artykuł----------------------------------->sprawdz

Następny temat

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

WHEY premium