SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wspomnij jeszcze o potrzebie regeneracji mięska i będzie nieźle Ale i tak mało osób czyta arty jak pisze "dla nowych" początkujących młodych regulamin() czy tam innego
hoojem nie jestem i soga dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
mnie rozwaliła ta wypowiedz


"A ja mam pytanie glupie i to bardzo... , ale nie chcialem tworzyc nowego tematu a widze ze Pan moze sie bedzie znal . Mam 17,5 roku. Przetrenowalem sie i to dosc ostro. I teraz to pytanie. Czy przestanie mi rosnac penis? Bo od dluzszego czasu nie widze "przyrostu", a wrecz przeciwnie- chyba zmalal :/. A kilka cm by sie jeszcze rzydalo. Sorry z gory ze zasmiecilem to troche :P "


jak dla mnie kozak z typa xD hahaha pytanie pierwsza klasa xD

Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy

http://www.sfd.pl/M4x_!!_porownanie!!_;]-t364779.html 
http://www.sfd.pl/jak_oceniacie_5,5_lat_treningu_-t364714.html

oblukajcie ;] ;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
nowe 2 txt

"...byłem u lekarza rodzinnego i baba mi gada że ostatnio przyszło 4 gości z zaburzeniami serca bo brali odżywki białkowe"

"Hehe, moja matka jak podnosiłem 10 kg sztangielki (nie miałem cięższych, chociaż i dobrze bo miałem wtedy 13-14 lat) zawsze lamentowała że sobie kości powykrzywiam i że przez to będę musiał brać sterydy a od tego sie umiera"

hehe :D nie tylko teksty forumowiczow są śmieszne xD

niewiedza zwykłych ludzi jest jeszcze smieszniejsza

Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy

http://www.sfd.pl/M4x_!!_porownanie!!_;]-t364779.html 
http://www.sfd.pl/jak_oceniacie_5,5_lat_treningu_-t364714.html

oblukajcie ;] ;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
to ja też coś wstawię:

"cześć,
Mam taki dziwny problem, jak stoję daleko od lustra to widać mi mięśnie brzucha i klata wygląda jak wyrzeźbiona, a jak podejdę bliżej to trochę gorzej,"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
Psnowie ale ubaw miałem czytając ten temat chce więcej takich tematów

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
--------------------------------------------------------------------------------
co myslicie o paszy dla zwierząt mozna na niej przytyc spotkałem sie z wypowiedziami róznych osób i twierdza ze mozna przytyc co o tym myslicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
czy to prawda ze kobieta podczas miesiaczki waży wiecej niż po niej?

Po nicku sądzę iż jest to dziewczyna do tego od razu zapodała ankietę i nic więcej więc trzeba jej pomóc z tym problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
twister co w tym smiesznego! i co tez masz miesiaczke?

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
szczerze to mi się wydaję trochę śmieszne bo jeśli jest dziewczyną to czemu zadaję pytanie o miesiączce w dziale odchudzanie i dając do tego ankietę ? bez opisu o co dokładnie jej chodzi. No ale jak nie to można usunąć tamtą wypowiedź. i będzie po kłopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
czy to prawda ze kobieta podczas miesiaczki waży wiecej niż po niej?


podobno jest różnica 5 kg



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium