SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
koleś wstawił zdjęcie szczeniaka:

Niech sie pies za miche lepiej bierze

https://www.sfd.pl/Amstaff-t414700.html#post10 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
pytam tu w necie co jest dobrego na odblok (SFD ) no oczywiście clomid. Ja mówie to kumplowi, bo on prosił i on do mnie "idx do apoteki dowiedz się ile stoi" ja ide i pytam "ile clomid?" a baba bodajże 9 złoty mówi, nie więcej. A ja pytam "to na recepte?" (wiem wiem nie smiejcie się ) a o że "nie".
Mija jakiś tydzień ide z matką do tej apteki i baba do mnie "clomid to jest po sterydach i to jednak jest recepte jakbys chciał kupić"
Chyba nie musze mówic co się działo w domu

EDIT: to było jak miałem 17 lat...

https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tresc&search=metax


Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-06-15 20:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Tekst z isomni, ale nie mogłem się powstrzymać:
"Jak mam dobrać prezerwatywę? Jaki rozmiar wybrać, by nie zsunęła się ani nie pękła podczas stosunku?
Wymiary mojego penisa:
długość - 15cm
szerokość - 12cm"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
dobry gad

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Lynn66666

koles szerokosc z obwodem pewnie pomylil xD

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
A mnie ten tekst jednego kolesia rozwalił najbardziej :] Miłej lektury

Tak sobie wczoraj pomyslałem po wizycie w MC_donaldzie o białku kiedys czytałem gdzie w necie, ze orgnaizm niednorazowo jest wstanie przyjąc 50gram białka reszte strawi. I wszystko było by dobrze gdyby nie jeden szczegół jaki zaraz sie dowiecie do czego zmierzam. Organizm traci jakies 30gram na odbudowe nowych komorek ktore w ciagu dnia zostaja zniszczone załórzmy, ze człowiek ćwiczacy an siłowni niszczy 2 razy wiecej to daje 60gram^^ powiedzmy 2 razy wiecej to całkiem sporo. Wiec jak policzylismy potrzebuje 60 gram bialka w razie czego dorzucmy jeszcze 40gram na inne rzeczy jakie sa w organizmie mozna powiedziec ze to 3/4 czesci zapotrzebowania całkiem sporo, a dorzucilem od tak sobie całkiem na nic tak wiec załórzmy, ze 100gram powinno wystarczyc na wszystkie zmiany zachodzace w organizmie i odbudowe miesni. Jak wszyscy wiemy chude mieso to znaczy zawierajace duzo białka składa sie z okolo 20gram tluszczzy i 20-30gram białka w tym i wody. Zakładając teraz, ze zeby zbudowac w naszym organizmie 100gram miesnia potrzeba nam jakie 20 góra 40gram białka a 100gram miesnia całkiem sporo który i tak pewnie bedzie wiecej ważył podaje suchą mase w sumie. Tak wiec dochodze do wniosku jak widac, ze nie potrzeba mega ogromnych ilosci bialka wystarczy by z kazdego dnia przyjol 20gram bialka by zbudowac 100gram miesni co w ciagu 10 dni daje 1kilogram a mozliwe, ze ponad czystej masy miesniowej:D a dlaczego sie tak nie dzieje, ze co nasz organizm wydala to to tym bardziej mozna pomyslec ze jeszcze mniejsze nam ilosci bialka sa potrzebne. Jak dobrze pomyslimy gdyby otrzymywac bialko z miesa to na 2 kg czystego bialka potrzeba nam by bylo jakies pewnie 10kg miesa albo ponad reszta to woda itd jakby teraz odwrocic to w drugą strone mozna wyciagnąc pewne wnioski. Co nasowa pewne pomysly o nie istote białka tylko procesy zachodzace w organizmie co daje do myslenia, ze lepiej sie zbuduje mase na czyms co zmienia przyswajalnosc i chlonnosc jedzenia do budowy. Z tego wniosek,ze wszystko wysramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
macbeatbox
2 sprawy

2 to daj link .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Proszę:

https://www.sfd.pl/Moje_Rozmyslenia_na_temat_białka_i_miesni-t387514.html

Starałem się trochę z nim o tym porozmawiać (chociaż prawie nic nie rozumiałem z jego wypowiedzi), ale moje starania spełzły na niczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
"Z tego wniosek,ze wszystko wysramy. "

haha ostatnie zdanie najlepsze;d

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
A jaką składnię i stylistykę koles ma w tej wypowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium